آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

تارانتینو فیلم جدیدش را با بودجه خودش می سازد

114430 - تارانتینو فیلم جدیدش را با بودجه خودش می سازد

کوئنتین تارانتینو فیلم جدیدش را با عنوان «هشت نفرت‌انگیز» بدون حضور کمپانی‌های بزرگ فیلمسازی و با بودجه شخصی کلید می‌زند.تارانتینو در گفت و گو با هالیوودریپورتر اعلام کرد که فیلم جدیدش را با عنوان «هشت نفرت‌انگیز» با بودجه شخصی تولید می کند و فقط کمپانی های مستقل فیلمسازی حق پخش آن را خواهند داشت.

ساموئل ال جکسون، کرت راسل، جنیفر جیسون لی، دمیان بیچیر، والتون گوگیانیس، تیم راث، مایکل مدسن و بروس درن در این فیلم که از اوایل ماه میلادی آینده کلید می خورد بازی خواهند کرد.گفته شده که تارانتینو با این اقدام خواسته است از تولیدکنندگان و توزیع کننده های مستقل فیلم که در ابتدای فیلمسازی از وی حمایت کرده بودند قدردانی و جبران کند.

هشت کثیف قرار بود دو سال پیش ساخته شود اما با لو رفتن فیلمنامه آن تارانتینو از ساخت آن منصرف شد و آن را بازنویسی کرد تا داستان تازه ای برای بیننده باشد و برای همین برای تنبیه شرکت فیلمسازی ای که فیلمنامه را لو داده بود خودش تهیه کنندگی فیلم را در دست گرفت.

منبع: سینماپرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//