آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بیست و چهارمین فیلم «جیمز باند» با عنوان «شبح / SPECTRE» به سینماهای جهان می‌آید

Skyfall Daniel Craig 008 - بیست و چهارمین فیلم «جیمز باند» با عنوان «شبح / SPECTRE» به سینماهای جهان می‌آید

جدیدترین فیلم از مجموعه اکشن «جیمز باند» با نام «شبح» و با بازی «دنیل کریگ» برای چهارمین‌بار در نقش مامور 007 در سال 2015 اکران خود را آغاز می‌کند.کارگردانی قسمت جدید «جیمز باند» را همچون قسمت قبلی «سام مندز» برعهده دارد و علاوه بر «دنیل کریگ» بازیگرانی سرشناسی چون «کریستوف والتس»، «اندرو اسکات»، «لئا سیدو»، «مونیکا بلوچی» و «دیوید باتیستا» مقابل دوربین این فیلم خواهند رفت.

نام فیلم جدید «جیمز باند» الهام گرفته از سازمان تروریستی به ریاست «بلوفلد» در رمان‌های «یان فلمینگ» فیلم‌های قبلی «جیمز باند» چون دکتر NO و «طوفان» و «تنها دوبار زندگی کن» است.قرار است مراحل فیلمبرداری «شبح» از روز هشتم دسامبر در استودیو «Pinewood» آغاز شود و به تدریج فیلمبرداری در مکزیکویستی، رم ، مراکش و استرالیا نیز ادامه خواهد یافت.

قسمت قبلی از این مجموعه فیلم در سال 2012 با عنوان «سقوط آسمانی» به کارگردانی «سام مندر» و با حضور «کریگ» مامور 007 و «خاویر باردم» در نقش منفی با فروش 1.1 میلیارد دلار در سطح جهان به پرفروشترین فیلم در این مجموعه بدل شد و همچنین اولین فیلم انگلیسی بود که در این کشور به فروشی بیش از 100 میلیون پوند دست یافت.

سری فیلم‌های «جیمز باند» با فروشی جهانی بیش از پنج میلیارد دلار در جایگاه دوم سری فیلم‌های ادامه‌دار بعد از مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» قرار دارد.بیست و چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های اکشن «جیمز باند» از ششم نوامبر 2015 در انگلستان اکران می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //