آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

بهترین قسمت پدرخوانده از نظر آل پاچینو

07de1368303c9802c2890f2299851723 M - بهترین قسمت پدرخوانده از نظر آل پاچینو

پدرخوانده یا پدرخوانده ۲ کدامیک بهترین قسمت از سه‌گانه گنگستری شاهکار فرانسیس فورد کاپولا است؟ ۴۰ سالی هست که سینمادوستان بر سر این قضیه بحث می‌کنند و احتمالا حالا حالاها این جدل ادامه دارد.

این سوال از یکی از نزدیک‌ترین افراد به حماسه خانواده کورلیونه، آل پاچینوی کبیر پرسیده شده و با این که تصور می‌شد او در انتخاب آن مردد باشد اما با قاطعیت به یک طرف رای داده است.

او معتقد است تصویرسازی قسمت دوم مجموعه از یک تجربه ایتالیایی-آمریکایی ستایش برانگیز است و آن را «تفکربرانگیزتر» می‌داند با این وجود به وضوح انتخابش فیلم اول است.

پاچینو که نقش مایکل کورلیونه را در فیلم ایفا کرده است دلیل انتخابش را این طور توضیح می‌دهد: «این فیلم از لحظه اول مسحورکننده است. به این راحتی نمی‌شود با این فیلم رقابت کرد. و در نهایت فکر می‌کنم اولی … سرگرم‌کننده‌تر هم هست.»

پاچینو به زودی با فیلم‌های تازه‌ای که نوید دوره تازه‌ای از درخشش‌اش را در نقش‌های تازه نوید می‌دهد دوباره بر پرده سینماها می‌آید. به نظر می‌رسد پاچینو از نقش‌های منفعل در فیلم‌های متوسط خسته شده و دوباره بنا دارد در فیلم‌های بهتر و نقش‌های ماندگارتر ظاهر شود که موفق هم بوده است و نویسندگان سینمایی از حضور تازه‌اش حسابی تعریف کرده‌اند.

یاهو موویز وعده داده است که به زودی مصاحبه مفصلی از او را منتشر خواهد کرد که در آن درباره ساخت پدرخوانده‌ها و چندین و چند فیلم کلاسیک‌اش صحبت کرده است.

منبع: کافه سینما

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //