آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بن افلک به‌ دنبال حضور در «حسابدار»!

«بن افلک»، ستاره‌ی هالیوودی که این روزها در گیر و دار اکران فیلم جدیدش «دختر از دست رفته/Gone Girl» به کارگردانی «دیوید فینچر» است، برای حضور در فیلم «حسابدار/Accountant» با کمپانی برادران وارنر وارد مذاکره شده است!داستان «حسابدار»، در مورد یک حسابدار جنتلمن، خوش‌زبان و مودب است که شب‌ها، یک قاتل است و در ازای شکار اهدافش، پول خوبی می‌گیرد.

«حسابدار» چندین سال است که در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد، و در ابتدا قرار بود «ویل اسمیت» نقش حسابدار را ایفا کند و «مل گیبسون»، کارگردان پروژه شناخته می‌شد، اما اکنون، خبری از آن دو نفر نیست اما استدیو، «گَوین اوکانر» را برای کارگردانی این اثر درنظر دارد اما هنوز، قراردادی ارائه نشده است.

انتظار می‌رود تولید «حسابدار» قبل از فیلمبرداری فیلم جدید افلک یعنی «در شب زیستن/Live By Night» (که قرار است «لئوناردو دی‌کاپریو» به همراه افلک تهیه‌کنندگان آن فیلم باشند) آغاز شود.«در شب زیستن» برای اکران در تاریخ هفتم اُکتبر سال 2016 آماده می‌شود.همچنین، فیلمبرداری «بتمن علیه سوپرمن:طلوع عدالت/Batman vs. Superman: Dawn of Justice» به کارگردانی «زک اسنایدر»، پس از اکران «دختر از دست رفته» ادامه خواهد یافت.

منبع: وبسایت نقد فارسی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //