آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

برگزیدگان جشنواره مونترال کانادا معرفی شدند

1441697191804 123456 - برگزیدگان جشنواره مونترال کانادا معرفی شدند

سی‌و‌نهمین جشنواره فیلم مونترال کانادا با معرفی برگزیدگان در بخش‌های گوناگون به کار خود پایان داد.

«جایزه بزرگ آمریکا» به عنوان جایزه اصلی سی‌ و نهمین جشنواره فیلم مونترال کانادا به فیلم «عشق دیوانه» ساخته «فیلپپ راموس» از فرانسه رسید.

همچنین هیات داوران جشنواره، فیلم «مسافر» به کارگردانی «مهمت اریلماز» از ترکیه را به عنوان برنده جایزه ویژه هیات داوران این رویداد سینمایی معرفی کردند.

جایزه مشترک بهترین کارگردانی جشنواره نیز به صورت مشترک به «میکو کوپارینن» برای فیلم «دوشب مانده به صبح» (فنلاند و لیتوانی) و «داسیتو پتروف» برای کارگردانی فیلم «زندگی پتروف» (بلغارستان و آلمان) رسید.

در بخش بهترین بازیگری مرد و زن نیز به ترتیب «وولفرام برگر» برای فیلم «جک راننده» از کشور سوئیس و«مالین بوسکا» برای بازی در فیلم «شاه دختر» (کانادا،‌ فنلاند،‌آلمان‌،سوئیس) موفق به کسب جایزه شدند.

در سایر بخش‌های سی و نهمین جشنواره فیلم «مونترال» کانادا نیز فیلم «صدا» ساخته «دیوید اولاث» از کانادا برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه شد و فیلم «مراسم تدفین» ساخته «کی وانگ» از چین به عنوان برنده بهترین فیلم اول این رویداد سینمایی انتخاب شد.

سی‌و‌نهمین جشنواره فیلم مونترال کانادا از 27 اوت تا 7 سپتامبر (5 تا 16 شهریور) برگزار شد.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //