آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

برندگان جوایز اصلی انجمن طراحان لباس معرفی شدند

150126064126 michael keaton birdman 624x351 bbc - برندگان جوایز اصلی انجمن طراحان لباس معرفی شدند

در هفدهمین دوره جوایز انجمن طراحان لباس، فیلم های “هتل بزرگ بوداپست” و “بردمن” به ترتیب در بخش فیلم های تاریخی و معاصر جایزه بهترین طراحی لباس را دریافت کردند.

آلبرت ولسکی با طراحی لباس فیلم بردمن (Birdman) جایزه بهترین طراحی لباس در فیلم معاصر را برد و میلنا کانونرو نیز برای طراحی لباس فیلم هتل بزرگ بوداپست جایزه بهترین طراحی لباس در فیلم تاریخی را از آن خود کرد.

برندگان و چند نامزد ناکام این دوره از جوایز انجمن طراحان لباس، برای دریافت جایزه اسکار در رشته بهترین طراحی لباس با هم رقابت خواهند کرد.

همچنین در مراسم جوایز انجمن طراحان لباس که شامگاه سه شنبه برگزار شد، جایزه بهترین طراحی لباس برای فیلم فانتزی به فیلم در دل بیشه‌ها (Into the woods) رسید.

رقبای هتل بزرگ بوداپست در رشته طراحی لباس فیلم های تاریخی، فیلم های بازی تقلید، سلما، تئوری همه چیز و خباثت ذاتی (Inherent Vice) بودند.

در رشته بهترین طراحی لباس فیلم معاصر هم فیلم های پسربچگی، دختر گمشده، در میان ستارگان و وایلد (Wild) در رقابت با فیلم بردمن از دریافت جایزه بازماندند.

همچنین ژاگلین دوران، نامزد جایزه اسکار بهترین طراحی لباس برای فیلم آقای ترنر نیز در میان نامزدهای انجمن طراحان لباس نبود.

آلبرت ولسکی که تاکنون دو بار برنده جایزه اسکار طراحی لباس برای فیلم های باگسی و همه آن جز (All that jazz) شده است، هنگام دریافت جایزه اش گفت: “من خیلی شگفت زده بودم از اینکه بالاخره فرصت کار با الخاندرو ایناریتو را پیدا کرده بودم. مطمئن نبودم که خودم را توی چه موقعیتی قرار می دهم. یک هزارتوی واقعی بود. ته نداشت. فقط شش هفته فرصت فیلمبرداری داشتیم. مثل پرت شدن از داخل یک دستگاه توپ بود.”

فیلم بردمن (مرد پرنده ای) داستان طنزآمیزی است که در برادوی اتفاق می افتد و یک هنرپیشه سابق فیلم های اکشن و ابرقهرمانی تلاش می کند شهرت و اعتبار بازیگری خود را دوباره روی صحنه تئاتر زنده کند.

فصل جوایز سینمایی فیلم های تولید شده در ۲۰۱۴ با مراسم اهدای جوایز اسکار که شامگاه یکشنبه برگزار خواهد شد به پایان می رسد.

150109155831 grand budapest 624x351 ap - برندگان جوایز اصلی انجمن طراحان لباس معرفی شدند

فهرست برندگان

فیلم معاصر

بردمن

فیلم تاریخی

هتل بزرگ بوداپست

فیلم فانتزی

در دل بیشه ها

سریال تلویزیونی معاصر

کارآگاه واقعی

سریال تاریخی – فانتزی

بازی تاج و تخت

فیلم تلویزیونی یا سریال کوتاه

داستان ترسناک آمریکایی

منبع: بی  بی سی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //