آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

برندگان جایزه اسکار اسپانیا معرفی شدند

13941119000275 photoa - برندگان جایزه اسکار اسپانیا معرفی شدند

فیلم سینمایی «ترومن» به کارگردانی «سسک گی» برنده جایزه گویای بهترین فیلم سال شد.

سامی برندگان جوایز گویا، اسکار اسپانیا، در حالی اعلام شد که فیلم سینمایی «ترومن» به کارگردانی «سسک گی» برنده پنج جایزه از مجموعه جوایز این دوره از رقابت‌ها از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش اول مرد (برای ریکاردو دارین) شد.

جوایز گویای بهترین فیلمنامه غیراقتباسی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (خاویر کامالان) نیز به این فیلم اعطاء شد.

فیلم سینمایی «هیچ کس شب را نمی‌خواهد» به کارگردانی «ایزابل کوئیکست» که سال گذشته در افتتاحیه جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمد نیز برنده سه جایزه بهترین طراحی تولید، بهترین موسیقی، و بهترین گریم و جایزه بهترین طراحی لباس نیز به فیلم «قطب شمال» با بازی «ژولیت بینوش» اعطاء شد.

در این دوره جوایز گویا، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن نیز به «ناتالیا د مولینا»، بازیگر نوپای فیلم سینمایی «زندگی با چشمان بسته تو آسان است» ساخته «دیوید تروبا» تعلق گرفت.

همچنین جایزه گویای بهترین بازیگر نقش مکمل زن به «لوئیزا گاوازا» برای بازی در فیلم سینمایی «ازدواج خونی» به کارگردانی «فدریکو گارسیا لورکا» رسید. این فیلم همچنین برنده جایزه بهترین فیلمبرداری سال شد.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//