آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

برد پیت در فیلم جدید همسرش بازی می کند

1422526821666 angelinajolie brad pitt 2006 - برد پیت در فیلم جدید همسرش بازی می کند

«برد پیت» سوپراستار سینمای هالیوود برای بازی در فیلم جدید همسرش «آنجلینا جولی» مذاکره می‌کند. برد پیت قرار است در فیلم درام «آفریقا» ‌به کارگردانی آنجلینا جولی ایفای نقش کند. «اریک راث» فیلمنامه‌نویس فیلم برنده اسکار «فارست گامپ» متن فیلمنامه «آفریقا» را به نگارش درمی‌آورد. جولی و پیت زوج سینمایی هالیوود، پیش از این در فیلم‌های «آقا و خانم اسمیت» و «کنار دریا» با هم همکاری داشته‌اند. فیلم «آفریقا» درباره درگیری یک باستان‌شناس با نام «ریچارد لیکی» با قاچاقچیان عاج است که زندگی فیل‌های آفریقایی را به مخاطره انداخته‌اند.

پیت سال گذشته برای تهیه‌کنندگی فیلم «دوازده سال بردگی» موفق به کسب جایزه اسکار شد، فیلمی که البته نقش کوتاهی را نیز در آن ایفا کرده بود. کمپانی فیلمسازی «اسکای دنس» به همراه «آنجلینا جولی»، «دانا گلدبرگ‌» و «جان پیترز‌» تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهند داشت.

به گزارش دیجیتال اسپای، جولی درباره ساخت این فیلم اظهار کرد: در زندگی‌ام همواره ارتباط عمیقی با آفریقا و فرهنگ آن داشته‌ام و به همین دلیل مجذوب فیلمنامه زیبای «اریک راث» درباره درگیری خشونت‌آمیز یک مرد با شکارچیان فیل شدم که نسبت به دنیای اطراف خود احساس مسئولیت عمیقی دارد.

آنجلینا جولی هم‌اکنون سرگرم مراحل تولید فیلم «کنار دریا» براساس فیلمنامه‌ای اصلی از خودش است و در آن در کنار «برد پیت»، «ملانی لورنت» و «ینل آرستروپ» ایفای نقش نیز خواهد کرد. جولی اولین تجربه کارگردانی خود را در سال 2011 با فیلم «در سرزمین خون و عسل» تجربه کرد و اخیرا فیلم «شکست‌نخورده» را کارگردانی کرده که در کریسمس امسال اکران شد.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //