آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

برایان سینگر بیست هزار فرسخ زیر دریا را به تصویر خواهد کشید

0UHt5 - برایان سینگر بیست هزار فرسخ زیر دریا را به تصویر خواهد کشید

برایان سینگر که هنوز کارش با سری فیلم‌های X-Men تمام نشده از حضورش به عنوان کارگردان اقتباسی از “20هزار فرسنگ زیر دریا” رمان معروف “ژول ورن” خبر داده است. گفته شده فیلم‌برداری این فیلم پاییز آینده پس‌از اتمام دیگر پروژه‌ی این کارگردان یعنی X-Men: Apocalypse آغاز خواهد شد.

برایان سینگر در پنجاهمین زادروزش عکسی از فیلم‌نامه‌ی “20هزار فرسنگ زیر دریا” در صفحه‌ی اینستاگرام خود گذاشت و اضافه کرد: “این داستانی است که از کودکی می‌خواستم آن را بازگو کنم. قول می‌دهم این یک فیلم حماسی ماجراجویانه برای تمامی سنین باشد.”

فیلم‌نامه‌ی این فیلم را ریک سوردلت و دن استادنی بر اساس این رمان حماسی ژول ورن نوشته‌اند و استودیو فاکس تهیه و پخش کار را بر عهده دارد. پایگاه خبری ددلاین عنوان کرده سینگر به زودی انتخاب بازیگران این پروژه را شروع می‌کند.

در حال حاظر سینگر را باید در اوج دوران حرفه‌ایش قلمداد کرد. پس از شکست “جک، قاتل دیوها” در گیشه، سینگر به سری فیلم‌های X-Men بازگشت و توانست دوباره نظر مخاطب را جلب کند و موفق‌ترین فیلم در این سری فیلم‌ها را کارگردانی کند.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //