آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

برادران وارنر در پی جذب « کریستوفر نولان » برای کارگردانی فیلم « آماده پلیر یک »

220px Christopher Nolan London 2013 crop - برادران وارنر در پی جذب « کریستوفر نولان » برای کارگردانی فیلم « آماده پلیر یک »

حالا که در میان ستارگان در پرده ی سینماهای جهان می درخشد ، مطمئنا طرفداران پر و پاقرص نولان هم اکنون به این فکر افتاده اند که فیلم بعدی وی چه نام خواهد داشت و چه خواهد بود. برادران وارنر که دوران بسیار خوبی را با کریستوفر نولان گذرانده اند ، در صدد دارد که این فیلمساز نامی را به دلیل نبوغ و استعداد بسیار بالایی که در مقام فیلمسازی دارد کارگردان فیلم علمی – تخیلی با عنوان « آماده پلیر یک / Ready Player One » که اقتباسی به همین نام اثری از « ارنست کلاین » خواهد بود ، باشد هر چند که هنوز نولان به پای میز مذاکره نرفته است و به هیچ عنوان معلوم نیست که کارگردانی این فیلم را قبول خواهد کرد یا خیر.

خلاصه ی داستان این کتاب از این قرار است که در سال 2044 ، نوجوانی به اسم وید وات از دنیای بسیار تلخ خود رهایی میابد و خود را وارد OASIS می کند . OASIS یک مکان مجازی است که کاربران در آنجا می توانند یک زندگی تازه ای را شروع کنند و زمانی که خالق OASIS می میرد ، تصمیم بر این گرفته می شود که مسابقه ای برگزار شود تا کسی که برنده ی این مسابقه شود جایزه ی بسیار هنگفتی را دریافت نماید.

readyplayerone illustration trailers tsr - برادران وارنر در پی جذب « کریستوفر نولان » برای کارگردانی فیلم « آماده پلیر یک »

نویسنده ی این کتاب نه تنها از سوی خوانندگان ستایش شده است بلکه مورد تقدیر هم نیز قرار گرفته و تابحال جوایز متعددی نیز کسب نموده است . شاید تنها کسی که بتواند داستان عجیب و غریب این کتاب را تبدیل به یک فیلم زیبا کند از دست کارگردان صاحب نامی به اسم کریستوفر نولان (و یا شاید هم ادگار رایت) بر بیاید . تاکنون نویسندگانی همچون ، زک پن ، اریک ایسون و نویسنده ی خوده کتاب یعنی ارنست کلاین برای نویسندگی در این اثر اعلام آمادگی کرده اند و با اینکه کارگردان فیلم هنوز مشخص نشده است ولی اسم کریستوفر نولان پر رنگ شده دیده می شود ولی این را هم به یاد داشته باشیم که نولان بیشتر دوست دارد با برادرش فیلمنامه نویسی فیلمش را انجام دهد.

منبع: وبسایت نقد فارسی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //