آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بدرفتاری مل گیبسون با یک خبرنگار مشکل ساز شد

13940602000227 photoa - بدرفتاری مل گیبسون با یک خبرنگار مشکل ساز شد

ادعای یک عکاس خبری مبنی بر بدرفتاری «مل گیبسون» با او، بار دیگر این بازیگر و کارگردان برنده اسکار را تیتر روزنامه‌ها کرد.

«مل گیبسون» که مدتی از فیلمبرداری فیلم جدیدش به استرالیا رفته است، به خاطر بدرفتاری با یک عکاس خبری سوژه رسانه‌ها شده است.

«کریستی میلر»، عکاس استرالیایی شرکت رسانه‌ای نیوز کورپ استرالیا، مدعی است هنگامی که سعی می‌کرده، از «مل گیبسون» که یکی از سینماهای سیدنی خارج می‌شده، عکس بگیرد، او ضمن هتاکی به او، او را به شدت هل داده است.

«مل گیبسون» که پیش از این نیز برای هتاکی به یهودیان در هنگام مستی، برای مدتی به چهره جنجالی رسانه‌ها تبدیل شده بود، این ادعا را نپذیرفته و آن را یک دروغ محض دانسته است.

«میلر» در مصاحبه با «دیلی تلگراف» گفته‌ است: من از «مل گیبسون» و فرد همراه او عکس گرفتم و برگشتم، ناگهان او از پشت سر بدجوری من رو حل داد… این برخورد او من را خیلی شوکه کرد چون اصلا انتظارش را نداشتم. نمی‌دانم با دستش هلم داد یا با آرنجش؟

وی افزود: او بعد به صورتم آب دهان انداخت و من را سگ خطاب کرد و گفت، تو حتی آدم نیستی که بگویم برو به جهنم.

مدیر برنامه‌های «مل گیبسون» در پاسخ به این ادعا گفته، کل این ماجرا ساختگی است و «مل گیبسون» تنها بارها از او خواست که دست از عکس گرفتن بردارد ولی هیچ تماس فیزیکی صورت نگرفت.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//