آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بازیگر نقش همسر جان اف کندی در فیلم «LBJ» معرفی شد

1803089 - بازیگر نقش همسر جان اف کندی در فیلم «LBJ» معرفی شد

کیم آلن برای بازی در نقش جکی کندی همسر جان اف.کندی به فیلم لیندن بی. جانسون «LBJ» دعوت شد.

جوی هارتستون فیلمنامه این کار را با اقتباس از زندگی لیندن.بی. جانسون سی و ششمین رییس جمهور ایالات متحده آمریکا و معاون جان اف.کندی نوشته است و  فیلم به روایت داستان زندگی جانسون از زمانی که در یک منطقه روستایی فقیرنشین در غرب تگزاس زندگی می‌کرد تا مسیر به قدرت رسیدنش در واشنگتن می پردازد.

او بعد از ترور جان اف.کندی در سال ۱۹۶۳ به ریاست جمهوری رسید. جکی کندی همسر جان اف.کندی که در زمان ترور در کنارش نشسته بود تا زمان رییس جمهور شدن جانسون حاضر نشد خون روی لباسش را پاک کند.

در فیلم «LBJ» به کارگردانی راب راینر، بیل پل من در نقش رالف یاربورو و ریچارد جنکینز در نقش سِن ریچارد راسل بازی می کنند. کیم آلن پیش از این در فیلم‌های مختلفی از جمله «خاطرات کری» و «زنان ارتشی» بازی کرده است.

تیم تهیه کنندگان این فیلم را راب راینر، ماتیو جورج، لیز گلوتزر، میشل آر. ویلیامز ، تیم وایت و ترِوور وایت تشکیل می دهند.

قرار است پروژه تولید این فیلم که در نیواورلئان، دالاس و واشنگتن دی.سی فیلمبرداری می شود از ماه سپتامبر (شهریور) آغاز شود.

منبع: مهر

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//