آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بازیگر نقش اصلی «دن کیشوت» به کارگردانی تری گلیام معرفی شد

1415438992833 00 - بازیگر نقش اصلی «دن کیشوت» به کارگردانی تری گلیام معرفی شد

«جک اوکانل» یه عنوان بازیگرنقش اصلی فیلم «دن کیشوت» ساخته «تری گیلیام» انتخاب شد.پروژه ناتمام فیلم «دن کیشوت» بر اساس رمان نوشته «سروانتس» به کارگردانی «تری گیلیام» دوباره با بازی «جک اوکانل» در نقش اول کلید می‌خورد.

«تری گیلیام» ساخت این پروژه سینمایی را در سال 1998 با عنوان «مردی که دوم کیشوت را کشت» با بازی «ژان روچه‌فور» در نقش «دن کیشوت» و حضور «جانی دپ» در نقش «تونی گریسون» آغاز کرد و حتی 32 میلیون دلار از محل سرمایه‌گذاران غیرآمریکایی برای ساخت این فیلم جذب کرد اما تنها در فاصله چند روز از آغاز فیلمبرداری به دلایل کمبود تجهیزات، منابع مالی و همچنین بیماری بازیگر نقش اصلی در نهایت ساخت پروژه متوقف شد.

«گیلیام» قصد دارد ساخت این فیلم را پس از 17 سال از بهار سال آینده میلادی آغاز کند، تا فیلم برای اکران در تابستان 2016 آماده شود.این فیلم جدید با عنوان «دن کیشوت» با بودجه 21 میلیون دلاری مقابل دوربین خواهد رفت، در حالی که پروژه 32 میلیون دلاری این فیلم در سال 1998 یکی از پرهزینه‌ترین ساخته‌های سینمای اروپا تا آن زمان محسوب می شد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//