آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

بازیگر نقش استیو وزنیاک در فیلم زندگی استیوجابز مشخص شد

e05f49375ca56c20826471c2da983a17 M - بازیگر نقش استیو وزنیاک در فیلم زندگی استیوجابز مشخص شد

پس از  کریستین بیل که  برای بازی در فیلم زندگی استیو جابز به کارگردانی دنی بویل و با فیلمنامه‌ای از آرون سورکین انتخاب شد,حالا بازیگر یکی دیگر از نقش‌های کلیدی این فیلم مشخص شده است.سث روگن (سوپر بد، این آخرشه) نقش استیو وزنیاک را در این پروژه زندگینامه‌ای ایفا خواهد کرد. وزنیاک که به همراه جابز یکی از بنیانگذاران اپل بود، زمانی دست راست جابز به شمار می‌رفت و طراح کامپیوترهای اپل 1 و اپل 2 در اواخر دهه 1970 بود. این نقش با آن چه در کارنامه سینمایی سث روگن به یاد می‌آوریم تفاوت‌های فراوانی دارد.

روگن در این سال‌ها بیشتر در نقش‌های کمدی ظاهر شده و کمتر شانس خود را در حوزه‌های خارج از کمدی امتحان کرده است. پیش از او جونا هیل تجربه موفقی در گسترش حوزه‌های فعالیتش داشت و برای بازی در فیل‌های مانی‌بال (بنت میلر) و گرگ وال‌استریت (مارتین اسکورسیزی) دو بار نامزد جایزه اسکار شده بود. باید دید آیا روگن هم می‌تواند این مسیر را طی کند یا نه. در ضمن، اخبار منتشر شده حاکی از این هستند که جسیکا چستین (سی دقیقه نیمه شب، در میان ستارگان) برای بازی در یکی از نقش‌های این فیلم (هنوز مشخص نیست؛ ولی شاید نقش همسر جابز، لیزا) مد نظر قرار گرفته شده است.

منبع: کافه سینما

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //