آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بازیگر معروف فیلم «پرتقال کوکی» در نقش صدام حسین ظاهر می شود

saddamhosein - بازیگر معروف فیلم «پرتقال کوکی» در نقش صدام حسین ظاهر می شود

«استیون بارکوف» هنرپیشه سرشناس نقش «صدام حسین» دیکتاتور عراقی را در نمایشی کمدی ایفا می‌کند. استیون بارکوف بازیگر معروف کارهایی چون «پرتقال کوکی»، ایفای نقش صدام حسین را هم به کارنامه حرفه‌ای خود اضافه کرد. این بازیگر، کارگردان و نویسنده پیش از این نقش شخصیت‌های منفی همچون «ژنرال ارولوف» در فیلم «اختاپوسی» و «آدولف هیتلر» در مینی‌سریال «جنگ و یادبود» را هم برعهده گرفته است.

«شوبو کاپور»، «لان گودمن»، «سانجیو باسکار»، «نیتن آمزی» و «ربکا گرنت» از دیگر بازیگران این نمایش هستند که قرار است در لندن به روی صحنه برود. «آنتونی هوروویتز» نگارش این نمایش هجوآمیز سیاسی را بر عهده دارد و «لیندزی پاسنر» آن را کارگردانی می‌کند.

نمایش از 10 سپتامبر تا 14 نوامبر اجرا خواهد داشت. به گزارش وب‌سایت رسمی تئاتر لندن،‌ برکوف درباره کار جدید خود گفت: این بهترین نمایشنامه هجو سیاسی است که طی 30 سال اخیر خوانده‌ام. مهم نیست که یک شخصیت چقدر شرور است، اگر کار خوب نوشته شده باشد، تو با آگاهی بیشتر و دیدگاهی جدید آن نقش را امتحان می‌کنی.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //