آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بازیگر مطرح سینمای مکزیک در فیلمی با مضمون درام اجتماعی

«آی او» با مضمونی اجتماعی و غیرمتعارف جلوی دوربین می‌رود. دیه گو لونا بازیگر مطرح سینمای مکزیک نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند. الی فانینگ نقش مقابل لونا را در این درام اجتماعی به عهده دارد. کلی جتر کارگردان فیلم است. فیلمنامه این فیلم، در انستیتو فیلم نامه نویسی جشنواره ساندنس نوشته شده است. این نکته، باعت توجه ویژه رسانه‌های گروهی به این فیلم شده است.

جشنواره فیلم‌های مستقل ساندنس چند سال است که با تاسیس یک کارگاه فیلمنامه نویسی، استعدادهای جوان دنیای فیلمنامه نویسی را جذب خود می‌کند. کلی جتر فیلم نامه غیراقتباسی «آی او» را با هم کاری ویل باسانتا و چارلز اسپانو نوشته است. این فیلم نامه از سال 2013 آماده ساخت بود. «آی او» حال و هوایی علمی تخیلی دارد و در باره جوانی است که یکی از تنها بازمانده گان یک فاجعه اتمی است. این جوان در تلاش است تا درمانی برای یک محلول زهرآلود پیدا کند.

این محلول باعث نابودی زندگی روی کره زمین شده و این مرد جوان باید قبل از آن که دیر شود، راه چاره ای برای نجات کره زمین پیدا کند. کلید فیلم برداری این درام علمی تخیلی اوایل فصل تابستان پیش رو زده خواهد شد. بهار سال 2016 به عنوان زمان نمایش عمومی فیلم تعیین شده است.

دیه گو لونا در کنار گائل گارسیا برنال، دو بازیگر جوان و مشهور سینمای مکزیک هستند که در محصولات انگلیسی زبان هم بازی می کنند. تماشاگران سینما لونا را برای بازی در فیلم هایی مثل «فیدل»، «الیسیوم» و «ترمینال» می شناسند.این بازیگر برخلاف دوست هم کار خود برنال، بیشتر ترجیح می دهد در فیلم های سینمایی مکزیکی ایفای نقش کند.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //