آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
4/5 - (1 امتیاز)

بازیگر سریال پزشک دهکده از جراحی های زیبایی خود می گوید

216181 - بازیگر سریال پزشک دهکده از جراحی های زیبایی خود می گوید

جین سیمور 1متر و 60سانتی به مجری برنامه ای که در آن شرکت کرده بود, درباره عادت همیشگی به ورزش و تغذیه سالم برای داشتن چهره تاثیربرانگیزش اشاره کرد. جین گفت:”من الان اندامم بهتر از جوانی ام است… قبلا فکر می کردم 60 خیلی پیر است ولی الان دیگر همچین احساسی ندارم.”

او در ادامه گفت:”من سبزیجات و همچنین مرغ و خروس مایحتاج خودم را پرورش می دهم، بنابراین مایلم از سبزیجات ارگانیک و غذاهای سالم استفاده کنم.”

2187 9871 - بازیگر سریال پزشک دهکده از جراحی های زیبایی خود می گوید

او درباره وسوسه شدن در برابر برخی تنقلات گفت:”من در خوردن بیسکوئیت و امثال آن زیاده روی نمی کنم و ورزش هایی از جمله پیلات و جیروتونیک را انجام می دهم، کمی اسپینینگ و کمی هم با وزنه سبک کار می کنم ولی در هیچکدام دیوانه وار عمل نمی کنم.”

هنگامی که از او درباره جراحی زیبایی سوال شد او تصدیق کرد که یک جراحی برای افتادگی پلک و همچنین پرتز سینه در سال های بسیار گذشته انجام داده است ولی اذعان داشت که هرگز از بوتاکس استفاده نکرده است چرا که مانع کار بازیگری است:”من بازیگرم و برای بازیگر مقداری حرکات مختلف صورت نیاز است وگرنه نمی توان هیچ احساسی را منتقل کرد.

منبع: آخرین نیوز

4/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
4/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //