آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بازیگر زن فیلم ˝هشت نفرت‌انگیز˝ به کارگردانی کوئنتین تارانتینو معرفی شد

لی برای بازی در نقش زن اصلی فیلم ˝هشت نفرت‌انگیز˝ به کارگردانی کوئنتین تارانتینو مذاکره می‌کند.خبر حضور جنیفر جیسن لی در فیلم جدید کوئنتین تارانتینو از مدت‌ها پیش در رسانه‌ها مطرح شده بود و ظاهرا تارانتینو پس از مذاکره با دیگر بازیگران زن، به بازیگری برگشته که از ابتدا در نظر داشت.جنیفر جیسنجنیفر جیسنکرت راسل، ساموئل ال. جکسن، تیم راث و مایکل مدسن که همگی اخیرا در جلسه فیلمنامه‌خوانی وسترن “هشت نفرت‌انگیز” (The Hateful Eight) حضور دارند، در این فیلم بازی می‌کنند.

فیلمبرداری اوایل سال 2015 شروع می‌شود و دسامبر همان سال روی پرده می‌رود.

ماجرای “هشت نفرت‌انگیز” در چشم‌انداز برفی وایومینگ در دوران پس از جنگ داخلی آمریکا روی می‌دهد و از جایی آغاز می‌شود که بوران یک دلیجان را از مسیرش منحرف می‌کند. شخصیت‌ها عبارتند از سرگرد مارکوئیس وارن (جایزه‌بگیر)، جان روث (جلاد)، دیزی دومرگ (زندانی)، کریس مانیکس (کلانتر)، باب (مکزیکی)، اوسوالدو موبری (مرد کوچک)، جو گیج (گاوکش) و ژنرال سندی اسمیترز (متحد).

جنیفر جیسن لی اخیرا فیلم “اینک تماشایی” را روی پرده سینماها داشت.او متولد 1958 در لس آنجلس و دخترخواننده رضا بدیعی کارگردان ایرانی مقیم آمریکا است که سال 2011 درگذشت.

لی از اوایل دهه 1980 در دنیای سینما فعال است و از فیلم‌های مهمش می‌توان به “آخرین خروجی به بروکلین”، “بلوز میامی”، “زن سفید مجرد”، “برش‌های کوتاه”، “وکیل هادساکر”، “دولورس کلیبورن”، “جرجیا”، “کانزاس سیتی” و “اگزیستنز” اشاره کرد.

منبع: هنر آنلاین

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//