بازیگری که با وجود سن بالا و بیماریش هنوز از بازنشستگی بیزار است

f3d7547cb8c8aa26350ae8e4c93c120e M - بازیگری که با وجود سن بالا و بیماریش هنوز از بازنشستگی بیزار است

جودي دنچ مي گويد از سؤال هاي مردم درباره اينکه کي مي خواهد بازنشسته شود، خسته شده است.

دنچ که اخيراً بازي در فيلمي براي کريسمس در کنار داستين هافمن را تمام کرده است، مي گويد: سن فقط عدد و رقم است و نمي توان آن را معيار توانايي دانست. اين بازيگر اسکاري که 79 سال دارد، از چند سال پيش مبتلا به نوعي بيماري عضلات شده است که مي تواند در نهايت منجر به نابينايي او شود و گفته مي شود وي تا چند صباحي ديگر نخواهد توانست ديالوگ هاي خود را بخواند.

با اين حال او که در نمايشي در مرکز لندن سخن مي گفت، تاکيد کرد: نمي دانم منظور همه از تکرار اين سوال چيست؟ يعني مي خواهيد بگوييد زمان بازنشستگي ام فرا رسيده؟ يا مي خواهيد سن مرا به من يادآوري کنيد؟ اما من از اين سؤال بيزارم و نمي خواهم بگويم پير شده ام و يا چيز ديگر.

من هنوز هم مي توانم کار کنم. هر وقت نتوانستم، آن وقت مي روم. علاوه بر اين، اينکه شما به سن خاصي برسيد، نشان دهنده اين نيست که بايد برويد و کارتان را تعطيل کنيد. هر وقت نتوانستيد ديالوگ هايتان را حفظ کنيد، آن وقت بايد گفت که ديگر بايد پرونده بازيگري را ببنديد.

جودي دنچ و داستين هافمن در فيلم جديد خود که در بي بي سي تهيه شده است، نقش پيرزن و پيرمردي را بازي مي کنند که در همسايگي يکديگر قرار دارند و تصميم مي گيرند ازدواج کنند. فيلمنامه فيلم را ريچارد کورتين نوشته است.

منبع: بانی فیلم

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
عشق فیلم هستی بیا کانال تلگرام ما 😍
//