آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

بازیگرجدیدجیمز باند, اوباما به جای جرج کلونی!

223217 - بازیگرجدیدجیمز باند, اوباما به جای جرج کلونی!

ادریس البا که احتمالا در آینده در نقش جیمز باند بر پرده سینماها حاضر شود، یک آلبوم موسیقی به سبک موسیقی بومی آفریقای جنوبی وارد بازار می کند که در بخشی از آن آهنگی برای نلسون ماندلا رهبر فقید این کشور می خواند. وقتی به زندگینامه ادریس البا نگاه می کنیم کمتر به این موضوع برمی خوریم که وی موسیقی کار کرده باشد.

نخستین جیمز باند سیاهپوست پیشتر سال 2006 میلادی یک آلبوم تولید و وارد بازار کرد ، اما وی که از یک پدر و مادر سیرالئونی و غنایی است در آهنگ جدید خود یاد نلسون ماندلا رهبر فقید آفریقای جنوبی را زنده کرده است. پیشتر پس از انتشار خبری مبنی بر اینکه ادریس البا درنقش جیمز باند ظاهر خواهد شد، برخی رسانه های آمریکایی و شخصیت های رسانه ای در یک واکنش تند و نژادپرستانه این اقدام احتمالی را محکوم کردند.

از جمله این شخصیت ها راش لیمبو مجری رادیویی معروف آمریکایی است. به نقل از تارنمای فرانسوی “ تله لوازیز”، راش لیمبو مجری سرشناس آمریکایی در تازه ترین صحبتهایش گفت: تغییر شخصیت جیمز باند و در اختیار گذاشتن این نقش به یک سیاهپوست خلاف اصل ماجرای جیمزباند است زیرا  یان فلمینگ یک سفید پوست اهل اسکاتلند است.

وی در ادامه واکنش تند خود افزود: اگر ادریس البا این نقش را بازی کند دیگر این فیلم ادامه جیمزباند نخواهدبود. هر چند که اظهار نظر من نژاد پرستانه تلقی می شود ولی اصلا با انتخاب البا در نقش مامور امنیتی 007 موافق نیستم. این مجری آمریکایی در پایان گفت : این اقدام دست اندرکاران فیلم های جیمز باند مثل این است که باراک اوباما را بازیگر کاراکتری کنیم که بنا بوده جورج کلونی ایفایش کند.

این اظهار نظر مجری تلویزیون آمریکا در حالی است که طی هفته های اخیر چندین شهروند سیاهپوست آمریکایی توسط نیروهای پلیس این کشور به قتل رسیده اند و دستگاه قضایی آمریکا نیز رای به تبرئه پلیس های ضارب داده است.

منبع: میزان آنلاین

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //