آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

hollywood 1 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

باورتون بشه یا نه این بازیگرهای معروف و بی نظیر هیچوقت نامزد جایزه اسکار نشدن. آن ها هنرمندان با تجربه ای هستن که نادیده گرفته شدن چون در حرفه اون ها بیشتر به شهرت بها داده میشه تا استعداد هنرپیشگی. جواب این سوال که چرا این بازیگرها تا به حال نامزد جوایز نشدن رو فقط رای دهنده های آکادمی میتونن بدن.
جیم کری

hollywood 1 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

همه جیم کری رو دوست دارن. اون همون شخصیتی هست که یک بازیگر هالیوود باید باشه: با اعتماد به نفس، شجاع، شوخ، خوش تیپ و غیرقابل پیش بینی. جیم کری بازیگر بااستعدادیه که به خاطر این که دائما نقش های طنز رو انتخاب کرده نادیده گرفته شده و اعضای آکادمی اون رو به عنوان نامزد آکادمی انتخاب نکردن.

ریچارد گی یر

hollywood 2 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

ریچارد گی یر تونست تو قلب خیلی ها جا بگیره اما به نظر میرسه جا گرفتن تو قلب اعضای آکادمی کمی سخت باشه. ریچارد علیرغم نقش های بی نظیری که توی خیلی از فیلم ها داشته هنوز نتونسته نامزد جوایز آکادمی بشه. ریچارد در همهمه رقابت های سنگین جوایز اسکار بازی در فیلم های عاشقانه کمدی را انتخاب کرده.

آلن ریکمن

hollywood 3 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

اسم این بازیگر همه رو یاد فیلم جذاب هری پاتر میندازه. آلن نقشش رو در فیلم جان سخت به قدری خوب و ماهرانه بازی کرده بود که شکی در برنده شدنش تو جوایز اسکار نبود. اما در سال ۱۹۹۸ هیچ اسمی از او در جوایز اسکار برده نشد.

مرلین مونرو

hollywood 4 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

مرلین مونرو یکی از معروف ترین چهره هاست که حتی پس از مرگش هم طرفداران زیادی پیدا کرده اما نتوانست نامزد جوایز اسکار شود. در فیلمی که مرلین مونرو با بازی بی نظیرش شانس برنده شدن جایزه اسکار را داشت جک لمون به جای او نامزد بهترین بازیگر و برنده جایزه شد. مونرو یکی از اولین بازیگران هالیوود بود که با تاسیس شرکت تولید فیلم خصوصی خودش در سال ۱۹۵۴ با تبعیض حقوقی زنان در صنعت فیلم مقابله کرد.

مگ رایان

hollywood 5 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

مگ رایان یکی دیگه از بازیگرهای معروف و خوب هالیووده که تا به حال موفق به دریافت جایزه اسکار نشده.

کوین بیکن

hollywood 6 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

کوین بیکن از بهترین بازیگرهای هالیوود که هیچ کس شکی نداشت که برای نقش خوبی که در فیلم the woodsman اجرا کرده بود برنده جایزه خواهد شد. اما این اتفاق نیفتاد. کوین تا به حال نامزد جایزه اسکار نشده.

جان کیوسک

hollywood 8 - بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

از فیلم های خوبی که جان کیوسک بازی کرده Bullets over Broadway و Being John Malkovich هستن. اما ظاهرا نقش های خوب این بازیگر نتونسته تاثیر زیادی روی اعضای آکادمی بزاره.

منبع: بدونیم

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //