کانال تلگرامی ما رو از دست ندید!

بازیگران محبوبی که هرگز نامزد جایزه اسکار نشدند

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-1.jpg

باورتون بشه یا نه این بازیگرهای معروف و بی نظیر هیچوقت نامزد جایزه اسکار نشدن. آن ها هنرمندان با تجربه ای هستن که نادیده گرفته شدن چون در حرفه اون ها بیشتر به شهرت بها داده میشه تا استعداد هنرپیشگی. جواب این سوال که چرا این بازیگرها تا به حال نامزد جوایز نشدن رو فقط رای دهنده های آکادمی میتونن بدن.

جیم کری

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-1.jpg

همه جیم کری رو دوست دارن. اون همون شخصیتی هست که یک بازیگر هالیوود باید باشه: با اعتماد به نفس، شجاع، شوخ، خوش تیپ و غیرقابل پیش بینی. جیم کری بازیگر بااستعدادیه که به خاطر این که دائما نقش های طنز رو انتخاب کرده نادیده گرفته شده و اعضای آکادمی اون رو به عنوان نامزد آکادمی انتخاب نکردن.

ریچارد گی یر

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-2.jpg

ریچارد گی یر تونست تو قلب خیلی ها جا بگیره اما به نظر میرسه جا گرفتن تو قلب اعضای آکادمی کمی سخت باشه. ریچارد علیرغم نقش های بی نظیری که توی خیلی از فیلم ها داشته هنوز نتونسته نامزد جوایز آکادمی بشه. ریچارد در همهمه رقابت های سنگین جوایز اسکار بازی در فیلم های عاشقانه کمدی را انتخاب کرده.

آلن ریکمن

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-3.jpg

اسم این بازیگر همه رو یاد فیلم جذاب هری پاتر میندازه. آلن نقشش رو در فیلم جان سخت به قدری خوب و ماهرانه بازی کرده بود که شکی در برنده شدنش تو جوایز اسکار نبود. اما در سال ۱۹۹۸ هیچ اسمی از او در جوایز اسکار برده نشد.

مرلین مونرو

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-4.jpg

مرلین مونرو یکی از معروف ترین چهره هاست که حتی پس از مرگش هم طرفداران زیادی پیدا کرده اما نتوانست نامزد جوایز اسکار شود. در فیلمی که مرلین مونرو با بازی بی نظیرش شانس برنده شدن جایزه اسکار را داشت جک لمون به جای او نامزد بهترین بازیگر و برنده جایزه شد. مونرو یکی از اولین بازیگران هالیوود بود که با تاسیس شرکت تولید فیلم خصوصی خودش در سال ۱۹۵۴ با تبعیض حقوقی زنان در صنعت فیلم مقابله کرد.

مگ رایان

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-5.jpg

مگ رایان یکی دیگه از بازیگرهای معروف و خوب هالیووده که تا به حال موفق به دریافت جایزه اسکار نشده.

کوین بیکن

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-6.jpg

کوین بیکن از بهترین بازیگرهای هالیوود که هیچ کس شکی نداشت که برای نقش خوبی که در فیلم the woodsman اجرا کرده بود برنده جایزه خواهد شد. اما این اتفاق نیفتاد. کوین تا به حال نامزد جایزه اسکار نشده.

جان کیوسک

https://cinemodern.ir/wp-content/uploads/2017/10/hollywood-8.jpg

از فیلم های خوبی که جان کیوسک بازی کرده Bullets over Broadway و Being John Malkovich هستن. اما ظاهرا نقش های خوب این بازیگر نتونسته تاثیر زیادی روی اعضای آکادمی بزاره.

منبع: بدونیم

نظرتان را با ما در میان بگذارید