آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

رابرت دنیرو، آدام درایور و ال پاچینو به فیلم Gucci ریدلی اسکات می پیوندند

robert de niro al pacino 1536x830 1 - رابرت دنیرو، آدام درایور و ال پاچینو به فیلم Gucci ریدلی اسکات می پیوندند

هرچند «ریدلی اسکات» هنوز فیلمبرداری درام تاریخی «آخرین دوئل» را هنوز به پایان نرسانده، اما در حال انتخاب چندین ستاره برای فیلم بعدی خود است. پنجشنبه ۲۰ آگست گزارش شد که «آدام درایور»، «جرد لتو»، «ال پاچینو»، «رابرت دنیرو»، «جک هیوستن»، و «ریو کارنی» در حال مذاکره با استودیوی ام‌جی‌ام هستند تا به فیلم «گوچی» (Gucci) ملحق شوند. «لیدی گاگا» پیش‌تر برای بازی در نقش «پاتریزیا رجانی»، همسر سابق «مائوریزیو گوچی» نوه‌ی «گوچیو گوچی» طراح مد ایتالیایی که در قتل مائوریزیو در سال ۱۹۹۵ مشارکت داشت، برگزیده شده بود. پاتریزیا در به ۱۸ سال حبس محکوم و در سال ۲۰۱۶ از زندان آزاد شد.

این اولین پروژه‌ی «لیدی گاگا» پس از کسب نامزدی اسکار با فیلم «ستاره‌ای متولد شده است» است. او برای خلق یکی از ترانه‌های فیلم (Shallow) برنده‌ی اسکار شد. استودیوی ام‌جی‌ام در ماه آوریل گذشته امتیاز ساخت فیلم «گوچی» را خریداری کرد و قرار است پس از «آخرین دوئل» که فیلمبرداری‌اش از هفته‌ی آینده ادامه پیدا می‌کند، آن را به تولید برساند.

«جیانینا اسکات» همسر «ریدلی اسکات» از مدت‌ها قبل به دنبال تولید فیلمی در مورد خانواده‌ی «گوچی» و قتل نوه‌ی طراح مد ایتالیایی است. همسر اسکات سابقه‌ی بازی در نقش همسر «ماکسیموس» با بازی «راسل کرو» در فیلم «گلادیاتور» را دارد و در کنار «ریدلی اسکات» تهیه‌کنندگی چندین پروژه را برعهده داشته. جیانینا و ریدلی در سال ۱۹۹۶ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند.

«ریدلی اسکات» اخیراً زندگی «جی. پل گتی» ثروتمندترین مرد دنیا در سال ۱۹۵۷ را هم با فیلم «همه‌ پول‌های دنیا» را نیز کارگردانی کرده است. این فیلم برای «کریستفر پلامر» در نقش گتی نامزدی اسکار را به همراه داشت.

فیلمنامه‌ی قتل «گوچی» توسط «روبرتو بنتیونا» بر اساس کتاب «خاندان گوچی: داستان شورانگیزی درباره قتل، جنون، شکوه و حرص» نوشته‌ی «سارا گی فوردن» اقتباس خواهد شد.

منبع: 30نما

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //