آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

بازیگران فیلم جدید وودی آلن مشخص شدند

vooooodi - بازیگران فیلم جدید وودی آلن مشخص شدند

«وودی آلن» جدیدترین ساخته خود را با مجموعه از بازیگران سرشناس و جوان از این ماه در نیویورک و لس‌آنجلس مقابل دوربین می‌برد. در فیلم جدید «آلن» که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است، بازیگرانی چون «کریستین استوارت»،«بوریس ویلس»،«جس آیزنبرگ» و «بلیک لایولی» ایفای نقش خواهند کرد. تهیه کنندگی این فیلم جدید را «لتی اندرسون» ،«استیو تننباوم» و «ادوارد والسون» همراهان قدیمی«وودی آلن» برعهده خواهند داشت.

این فیلم بازگشت دوباره «آلن» به نیویورک است، گرچه پیش از اعلام کرده بود با توجه به هزینه بالای ساخت فیلم در این شهر دیگر در نیویورک فیلم نخواهد ساخت و فیلم‌های اخیر خود را در انگلستان، پاریس و سایر نقاط آمریکا مقابل دوربین برده بود. آخرین باری که «آلن» فیلمی در لس آنجلس ساخت به سال 1977 و فیلم «آنی‌هال»باز می‌گردد که یکی از موفقترین آثار در کارنامه سینمایی وی محسوب می‌شود.

جدیدترین ساخته سینمایی «آلن» فیلم «مورد غیرمنطقی» است که برای اولین بار در جشنواره کن به روی پرده رفت و قرار است در جشنواره ونیز نیز در بخش غیررقابتی به نمایش گذاشته شود اما تاکنون با بازخوردهای خوبی از سوی منتقدین روبه رو نشده است.

«وودی آلن» طی بیش از سه دهه فیلم‌سازی، بالغ بر 45 فیلم ساخته که با آن‌ها افتخارات و جوایز سینمایی متعددی کسب کرده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به چهار جایزه اسکار و دو جایزه گلدن گلوب می‌توان اشاره کرد.

«آنی‌هال»، «صحنه‌های داخلی»، «منهتن»، «خاطرات اکلیلی»، «امتیاز نهایی»، «آلیس»، «ویکی کریستینا بارسلونا»، «گلوله‌های بر فراز برادوی»، «آفرودیت قدرتمند»، «شالوده‌شکن»، «نیمه شب در پاریس»، «تقدیم به رم با عشق» و «یاسمن غمگین» از جمله ساخته‌های این کارگردان صاحب‌نام سینمای جهان است.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //