آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

بازگشت دوباره مستربین پس از سه سال

روان آتکینسون بازیگر نقش مستر بین بعد از نزدیک به سه سال گفته است یک بار دیگر با مستر بین باز می‌گردد. به نقل از ایندیپندنت، بازیگر ۶۰ ساله انگلیسی بار دیگر این شخصیت محبوب کمدی را برای مخاطبانش زنده می کند. آتکینسون اعلام کرده در یک برنامه تلویزیونی مناسبتی بار دیگر با شخصیت مستر بین بازمی‌گردد. او قرار است روز جمعه ۱۳ مارس در برنامه ای که به مناسبت گرامیداشت روز دلقک در تلویزیون برگزار می شود، شرکت کند و از بیست و پنجمین سال شکل گرفتن شخصیت مستربین تجلیل کند.

مستر بین آخرین بار در مراسم افتتاحیه المپیک لندن در سال ۲۰۱۲ ظاهر شد و با بازی های مفرحش ۹۰۰ میلیون مخاطب جهانی این برنامه را سرگرم کرد. آتکینسون در سال ۲۰۱۳ هم در برابر ۲ هزار مخاطب در یک برنامه کمدی تلویزیونی ظاهر شد و به دست انداختن اسقف اعظم کانتربری پرداخت که به عنوان جنجالی ترین برنامه تلویزیونی آن سال شناخته شد. او در این برنامه به اسقف یادآوری کرده بود مسیح گفته است «همسایگانتان را دوست داشته باشید» نه این که «همسایگانتان را به هم بریزید».

هفته پیش مستر بین با خبر فروش اتومبیل مک لارین خود که سرعتی بالاتر از  ۲۴۰ کیلومتر در ساعت دارد، به قیمت ۸ میلیون پوند یک بار دیگر خبرساز شده بود. «مستر بین» مجموعه تلویزیونی کمدی بریتانیایی به نویسندگی و نقش آفرینی روآن اتکینسون است. نخستین قسمت این سریال سپتامبر ۱۹۸۹ از شبکه آی‌تی‌وی پخش شد و آخرین قسمت آن «شب بخیر آقای بین» بود که اکتبر ۱۹۹۵ روی آنتن رفت.

آتکینسون این شخصیت را در دانشگاه طراحی کرد و خودش آن را یک کودک در بدن یک مرد بالغ توصیف می‌کند. این سریال چندین جایزه بین‌المللی از جمله جایزه رز طلایی را برده و در بیشتر کشورهای دنیا پخش شده‌است.

منبع: مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)
Mahdi Dadashi II در 8 فوریه 2015 ساعت 23:49 پاسخ

واقعا که عالیه

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //