آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (2 امتیاز)

لوکا گوادانینو بازسازی Scarface را با فیلمنامه برادران کوئن کارگردانی می‌کند

Al Pacino Scarface - لوکا گوادانینو بازسازی Scarface را با فیلمنامه برادران کوئن کارگردانی می‌کند

گوادانینو یک فیلم گانگستری را به برنامه‌ی فشرده‌اش اضافه کرد.

«لوکا گوادانینو» پروژه‌ی دیگری به برنامه‌های آینده‌اش افزود. «ورایتی» گزارش می‌دهد که کارگردان «مرا به نام خود بخوان» قرار است بازسازی «صورت زخمی» را برای استودیوی یونیورسال کارگردانی کند. آخرین نسخه‌ از فیلمنامه توسط «جوئل کوئن» و «ایتان کوئن» به نگارش درآمده است. «گرث دانت-الکوسر»، «جاناتان هرمان»، و «پل آتاناسیو» نسخه‌های پیشین فیلمنامه را ویرایش کرده بودند.

داستان جنایی «صورت زخمی» بارها در سینما روایت شده، از فیلم «هاوارد هاکس» در سال ۱۹۳۲ با بازی «پل مونی» گرفته تا روایت «برایان دی پالما» با بازی «ال پاچینو» و «میشل فایفر» که در سال ۱۹۸۳ ساخته شد و داستانش در میامی می‌گذشت. نسخه‌ی گوادانینو بنابر نوشته‌ی ورایتی این بار در لس‌انجلس می‌گذرد.

این اولین بار نیست که گوادانینو وارد عرصه‌ی بازسازی فیلم می‌شود و در سال ۲۰۱۸ فیلم «سوسپیریا» به کارگردانی «داریو آرجنتو» را با بازی «داکوتا جانسون» بازسازی کرد. «صورت زخمی» تنها پروژه‌ی گوادانینو در حال حاضر نیست و این فیلمساز مراحل پس از تولید مینی‌سریال «ما همینیم که هستیم» شبکه‌ی HBO را پشت سر می‌گذارد که داستانی در ایتالیا با بازی «آلیس براگا» روایت می‌کند. او علاوه بر این، فیلم «سالار مگس‌ها» (Lord of the Flies) را هم برای برادران وارنر می‌سازد و از کتاب «ویلیام گلدینگ» اقتباس می‌کند.

گوادانینو همچنان بر روی دنباله‌ی «مرا به نام خود بخوان» با عنوان «مرا بیاب» (Find Me) هم کار می‌کند و سرگذشت الیو و الیور را پی می‌گیرد که در پایان فیلم اول از هم جدا شدند. این کارگردان نامزد اسکار اخیراً گفته است که پیش از پاندمی کرونا خود را آماده می‌کرده تا به آمریکا سفر کند و به ملاقات چند نویسنده برای نگارش فیلمنامه‌ی دنباله برود: «متأسفانه همه‌چیز لغو شد. همکاری با «تیموتی شلمی»، «آرمی همر»، «مایکل استالبرگ»، «استر گارل» و دیگر بازیگران افتخار بزرگی است. همگی آن‌ها در قسمت دوم حاضر خواهند بود.»

«دیلن کلارک» و «اسکات استوبر» تهیه‌کنندگان بازسازی «صورت زخمی» خواهند بود.

منبع: 30نما

5/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //