آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

قرنطینه خانگی به جورج آر.آر. مارتین اجازه می‌دهد سرانجام کتاب «بادهای زمستانی» را به پایان برساند

george r r martin game of thrones - قرنطینه خانگی به جورج آر.آر. مارتین اجازه می‌دهد سرانجام کتاب «بادهای زمستانی» را به پایان برساند

صنعت سرگرمی در مقابل ویروس کرونا به زانو درآمده، و هالیوود به طرق مختلف به مردم سراسر جهان توصیه می‌کنند که برای حفظ سلامت خود و دیگران در خانه‌های خود بمانند. «جورج آر.آر. مارتین» نویسنده‌ی کتاب‌های «نغمه‌ی یخ‌ و آتش» یکی از این افراد سرشناس است که اوقات فراغت بیشتری به دنبال شیوع کروناویروس پیدا کرده و به تازگی با ارسال متنی در وبلاگش به این بیماری واکنش نشان داده. مارتین تأیید می‌کند که سالن سینمای «ژان کوکتو» او بسته شده‌اند و او در خانه بر روی رمان «بادهای زمستانی» (Winds of Winter) کار می‌کند.

مارتین می‌نویسد: «خطاب به آن دسته از شما که ممکن است نگران من باشید… بله، آگاه هستم که با توجه به سن و وضعیت جسمانی، یکی از آسیب‌پذیرترین افراد در معرض این بیماری‌ام. اما در حال حاضر حالم خوب است و تمامی اقدامات پیش‌گیرانه را انجام می‌دهم. در منطقه‌ای دور افتاده تنها هستم، در کنار یکی از کارکنانم، و قرار نیست به شهر بروم یا کسی را به حضور بپذیرم. راستش را بخواهید، وقتم را بیشتر در وستروس سپری می‌کنم تا دنیای واقعی و هر روز در حال نوشتن‌ام. اوضاع در هفت قلمرو وخیم است… اما شاید نه به وخامت دنیای واقعی.»

او اضافه می‌کند: «بعضی روزها اخبار را نگاه می‌کنم، و نمی‌توانم احساس نکنم که در یک رمان علمی تخیلی زندگی می‌کنیم. اما نه آن رمان‌های علمی تخیلی که در دوران کودکی رؤیای زیستن در آن را داشتم، آن‌هایی که در ماه شهر بنا کرده بودند، به مریخ کوچ کرده بودند، ماشین‌های پرنده داشتند و سه قانون رباتیک در ربات‌هایشان برنامه‌ریزی شده بود. هیچ‌گاه از داستان شیوع بیماری‌ها آنقدرها لذت نمی‌بردم… بیایید امیدوار باشیم که همگی به سلامت از این بیماری عبور کنیم. مراقبت خودتان باشید دوستان من.»

مارتین از سال‌ها قبل نگارش «بادهای زمستانی‌» را آغاز کرده است. این رمان ششمین جلد از مجموعه‌ی «نغمه‌ی یخ و آتش» و مارتین پس از آن باید یک جلد دیگر را هم به بازار عرضه کند. به نظر می‌رسد که فصل پایانی «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) داستان کتاب‌ها را فاش کرده باشند، اما «دیوید بنیاف» یکی از نویسندگان سریال پیش‌تر در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» تأکید کرده بود که داستان کتاب‌ها با سریال بسیار متفاوت خواهد بود.

منبع: 30نما
5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //