آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

ایفای نقش ون دام در فیلم «کیک بوکسور»

13910725000080 PhotoA - ایفای نقش ون دام در فیلم «کیک بوکسور»

ژان کلود ون دام بازیگر بلژیکی تبار و رزمی کار سینما در نسخه دوباره سازی شده «کیک بوکسور» بازی می‌کند.کلید فیلمبرداری این اکشن دلهره آور و ماجراجویانه چند روز قبل زده شد.هم زمان با شروع کار فیلم برداری فیلم،اعلام شد ون دم بازیگر اصلی نسخه اصلی هم در این فیلم بازی دارد.

نسخه اصلی در سال 1989 به روی پرده سینماها رفت و ون دم را به صورت یک بازیگر مطرح بین المللی درآورد. خط اصلی قصه فیلم در باره مرد جوان رزمی کاری است که می خواهد انتقام خون برادر خودش را از عوامل منفی داستان بگیرد.

در حالی که در نسخه اصلی ون دام نقش این مرد جوان را بازی کرد،گفته می شود در نسخه جدیددر نقش کاراکتر منفی قصه ظاهر خواهد شد. دیو باتیستا ورزشکار معروف که مدتی قبل در «نگهبانان کهکشان» بازی کرد،نقش اصلی نسخه تازه «کیک بوکسور» را به عهده دارد.

بخش اعظم صحنه‌های این اکشن ورزشی در لوکیشن‌های مختلف کشور تایلند فیلبرداری می‌شود.نیو اورلئان هم لوکیش بخش کوچکی از فیلم خواهد بود.

ژان کلود ون دام در دهه هشتاد میلادی  با ایفای نقش «فرانکی» در فیلم‌های رزمی به عنوان یک بازیگر مطرح معرفی شد و حتی گفته می‌شد جای آرنولد شوارزنگر را هم خواهد گرفت.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//