آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

اکران یک فیلم جدید از رابين ويليامز پس از مرگش

يك فيلم جديد از رابين ويليامز بازيگر فقيد سينماي كمدي، به زودي براي اولين بار به نمايش در مي‌آيد.به نقل از ايندي واير، فيلم «كريسمس مري فريگين» عنوان فيلم سينمايي است كه قرار است با بازي رابين ويليامز در روز هفتم نوامبر براي اولين بار اكران شود.

اين فيلم كه جوئل مك هال ديگر بازيگر آن است، فيلمي كمدي است كه ويليامز پيش از اقدام به خودكشي در روز 11 آگوست امسال، بازي در آن را به پایان برده بود.در تريلر اين فيلم نشان داده مي‌شود كه ويليامز به عنوان پدر جوئل مك هال براي نجات او وارد ميدان مي‌شود و با هم تصميم مي‌گيرند تا يك سفر جاده اي را انجام بدهند اما پسر او فرزندش را در خانه فراموش كرده و به همين دليل مي خواهد هديه ويژه اي براي او بخرد.

كلارك دوك، الويور پات، كاندين برگن و لورن گراهام ديگر بازيگران اين فيلم هستند.فيلم ويليامز در همان روز به صورت دي‌او‌دي هم توزيع مي‌شود. اين فيلم اكران گسترده اي نخواهد داشت و بايد با فيلم هاي ديگري چون «قهرمان بزرگ 6» و «بين ستاره‌اي» رقابت كند.

رابين ويليامز كه به دليل ابتلا به افسردگي شديد به زندگي‌اش خاتمه داد بازيگر شماري از مشهورترين فيلم هاي كمدي چون‌ «خانم دات فاير» بود. با اين حال او جايزه اسكار را براي بازي در فيلمي درام در كنار مت ديمون و بن افلك دريافت كرد.

منبع: مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //