آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

اکران قسمت دوم فیلم آواتار تا سال 2017 به تعویق افتاد

Avatar Image 5 L - اکران قسمت دوم فیلم آواتار تا سال 2017 به تعویق افتاد

جیمز کامرون کارگردان مشهور هالیوودی که به شکستن رکوردهای فروش در سینما شهرت دارد روز چهارشنبه در شهر ولینگتون نیوزیلند ضمن تاکید بر پیچیده و زمان بر بودن نوشتن فیلم نامه سه قسمت برای آواتار از به تعویق افتادن تاریخ اکران قسمت دوم فیلم تا اواخر سال 2017 و نیز از قصد خود برای نوشتن همزمان فیلم نامه دنباله های آواتار و اکران سه دنباله در سال های متوالی خبر داد.

تاریخ اکران قسمت دوم آواتار سال 2016 اعلام شده بود ولی جیمز کامرون ضمن اعلام به تعویق افتادن اکران فیلم آواتار 2 اذعان کرد: که فرآیند نوشتن فیلم نامه دنباله فیلم، کار بسیار وقت گیر و زمان بری است و تاریخ اعلام شده قبلی بسیار بلند پروازانه بوده است.

وی در ادامه سخنانش در نیوزیلند، جایی که محل فیلم برداری فیلم های بزرگی بوده است، گفت : نوشتن فیلم نامه های دنباله دار پیچیده تر از نوشتن فیلم نامه برای فیلم هایی است که قرار است به صورت تک قسمتی فیلم برداری شوند و برای هماهنگی بیشتر بین فیلم نامه های هر سه قسمت آواتار، تیم فیلم نامه نویسی به رهبری وی، در حال نوشتن هر سه قسمت فیلم نامه به صورت همزمان هستند و طراحی شخصیت های فیلم نیز همزمان با نوشتن فیلم نامه ها صورت می گیرد و تیم وی قصد ندارد که بعد از نوشتن هر قسمت به نوشتن قسمت های بعدی فکر کند.

قسمت اول فیلم آواتار در سال 2009 اکران گردید و توانست ضمن کسب رکورد بیشترین فروش تاریخ سینما با رقم 2.8 میلیارد دلار، جوایز متعددی نیز از آن خود کند. قسمت اول فیلم در نیوزیلند فیلم برداری شد و طبق گفته های جیمز کامرون دنباله های فیلم نیز در همان محل فیلم برداری خواهند شد. دنباله های آواتار توسط استودیوهای لایت استورم و فاکس قرن بیستم تولید خواهند شد.

منبع: سایت نقد فارسی

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//