آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
4.5/5 - (2 امتیاز)

اکران فیلم The King’s Man به سال 2021 موکول شد

the kings man - اکران فیلم The King's Man به سال 2021 موکول شد

دنباله‌ی مجموعه فیلم‌های جاسوسی «کینگزمن» که «مردان شاه» نام گرفته به تعویق افتاد. این فیلم قرار بود سپتامبر امسال روی پرده برود اما با پنج ماه تأخیر و در تاریخ ۲۶ فوریه سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

هرچند دیزنی همچنان عناوین دیگری چون «جهش‌یافتگان جدید» و «تاریخچه‌ی شخصی دیوید کاپرفیلد» را بدون تأخیر اکران می‌کند، اما به تعویق افتادن «مردان شاه» چندان غافلگیرکننده نیست چرا که استودیو برای این عنوان تقریباً بازاریابی نکرده بود. با توجه به ذات بی‌ثبات پاندمی، استودیو در نظر دارد فیلم‌های جدیدش را مورد-به-مورد عرضه کند. «تاریخچه‌ی شخصی دیوید کاپرفیلد» بهار گذشته در بریتانیا اکران شده است.

دیزنی علاوه بر این اعلام کرده است که فیلم «نومدلند» به کارگردانی «کلوئی زائو» و بازی «فرانسیس مک‌دورمند» ۴ دسامبر روی پرده می‌رود و انیمیشن بلند «لوکا» پیکسار به ۱۸ ژوئن سال ۲۰۲۱ موکول شده.

دیزنی به دنبال پاندمی ویروس کرونا برنامه‌ی اکران فیلم‌هایش را به کلی تغییر داد و بعضی فیلم‌ها را به سال ۲۰۲۱ یا پس از آن موکول کرده است. فیلم پرخرج «مولان» یکی از عناوینی است که برخلاف تصمیم قبلی استودیو روی پرده نخواهد رفت و مستقیماً با قیمتی بالاتر از معمول از طریق سرویس دیزنی+ به فروش گذاشته می‌شود. این فیلم در مناطقی که دیزنی+ در دسترس نیست اکران خواهد شد.

فیلم «مردان شاه» که قرار بود نوامبر سال ۲۰۱۹ اکران شود، پیش‌درآمدی است برای فیلم‌های «کینگزمن: سرویس مخفی» و «کینگزمن: حلقه‌ی طلایی». این فیلم‌ها هر دو توسط «متیو وان» کارگردانی شدند و در مجموع بیش از ۸۰۰ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخته‌اند.

وان برای کارگردانی قسمت جدید بازگشته و داستان آن را بر اساس فیلمنامه‌ی «کارل گادوسک» روایت کرده است. داستان پیش‌درآمد در اوایل قرن بیستم روی می‌دهد. «رالف فاینس»، «جایمون هونسو»، «جما آرترتون» و «دنیل برال» از جمله بازیگران این فیلم خواهند بود.

منبع: 30نما

4.5/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
4.5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //