آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

اِما واستون و دنیل برول در آستانه ی نقش آفرینی در فیلم مستعمره/Colonia

ستاره ی سری فیلم های “هری پاتر/Harry Potter” و بازیگر نامرد جایزه ی گلدن گلوب برای فیلم “شتاب/Rush” یعنی “دنیل برول/Daniel Bruhl” در آستانه ی همکاری با یکدیگر در فیلم سینمایی “مستعمره/Colonia” که تا انتهای سال به پایان خواهد رسید هستند.مستعمره در چهار نقطه از جهان یعنی لوکزامبورگ,مونیخ,برلین و آفریقای جنوبی فیلمبرداری خواهد شد.

این فیلم سینمایی که توسط “فِلوریَن گِلنبرگر/Florian Gallenberger” کارگردانی خواهد شد,داستان یک زوج جوان(لینا و دنیل) است که در حادثه ی کودتای نظامی شیلی در سال 1973 گرفتار میشوند.دنیل توسط پلیش مخفی پینوشه* دستگیر شده و به دنبال آن لینا رد وی را تا جنوب کشور در منطقه ای به نام “مستعمره بزرگ/Colonia Dignidad” میگیرد.این مستعمره توسط واعظ دروغین آن به مکانی آرام و امن معرفی میشود اما در واقع هر کسی که به آن وارد شده دیگر از آن خارج نشده است.لینا تصمیم میگیرد تا به این مکتب فکری پیوسته تا به دنیال دنیل بگردد.

*:ژنرال آگوستو خوزه رامون پینوشه اوگارته (به اسپانیایی: Augusto José Ramón Pinochet Ugarte) (زاده ۲۵ نوامبر ۱۹۱۵ در والپاریزو – درگذشته ۱۰ دسامبر ۲۰۰۶ در سانتیاگو)، از نظامیان شیلی بود که در کودتای ۱۹۷۳ شیلی (۱۱ سپتامبر سال ۱۹۷۳) دولت سوسیالیست سالوادور آلنده را سرنگون کرد و به مدت ۱۷ سالریاست جمهوری شیلی را تا سال ۱۹۹۰ به عهده داشت.

منبع: وبسایت نقد فارسی

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //