آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

«انجمن کارگردانان امریکا» نامزدهای خود را اعلام کرد

123714 - «انجمن کارگردانان امریکا» نامزدهای خود را اعلام کرد

وس اندرسون کارگردان هتل بوداپست، ریچارد لینکلیتر کارگردان بچگی و مورتن تیلدام کارگردان بازی تقلید برای اولین بار نامزد «انجمن کارگردانان امریکا» برای بهترین کارگردانی شدند. ایستوود و آلخاندرو نیز دیگر رقبای این جایزه در سال ۲۰۱۵ هستند. هالیوودریپورتر از اعلام نامزدهای جایزه «انجمن کارگردانان امریکا» خبر داد. بنا بر این گزارش در جایزه امسال پنج کارگردان به رقابت می پردازند که سه کارگردان ان برای اولین بار در این جایزه نامزد می شوند.

وس اندرسون کارگردان هتل بوداپست، ریچارد لینکلیتر کارگردان بچگی و مورتن تیلدام کارگردان بازی تقلید برای اولین بار نامزد «انجمن کارگردانان امریکا» برای بهترین کارگردانی شده اند. فیلم های این کارگردانان هر سه نامزد گلدن گلوب امسال بوده و غیر از بازی تقلید دو فیلم دیگر جوایز متعددی را به دست آوردند.

کلینت ایستوود کارگردان کهنه کار امریکایی با فیلم تیرانداز امریکایی برای بار چهارم در این جایزه نامزد می شود و ایناریتو الخاندرو کارگردان فیلم مرد پرنده که جوایزی را در گلدن گلوب امسال به دست آورد برای دومین بار نامزد جایزه «انجمن کارگردانان امریکا» شده است.

منبع: سینما پرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//