آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

انجمن منتقدین فیلم بوستون برترین فیلم سینمای جهان را معرفی کرد

1417943272876 55 - انجمن منتقدین فیلم بوستون برترین فیلم سینمای جهان را معرفی کرد

انجمن فیلم بوستون در انتخابی غیرمنتظره فیلم «برف شکن» را به عنوان برترین‌ فیلم سینمای جهان در سال 2014 معرفی کرد.در فاصله کمتر از یک ماه به پایان سال 2014 میلادی، تشکل‌های مختلف سینمایی اقدام به معرفی برترین‌های سینمای جهان در بخش‌های گوناگون می‌کنند.

انجمن فیلم بوستون نیز امسال فیلم «برف‌شکن» به کارگردانی «بونگ جون-هو» را به عنوان بهترین فیلم سال معرفی کرد و «الخاندرو گونزالو ایناریتو» برای فیلم «مرد پرنده‌ای» بهترین کارگردان سال نام گرفت.داستان فیلم «برف شکن» در آینده‌ای دور روی می‌دهد که سیاره زمین دچار سرمای کشنده‌ای دچار می‌شود و همه انسانها و موجودات زنده از بین می‌روند به استثنای گروه اندکی که بخت سوار شدن بر “برف‌شکن” را یافته اند؛ قطاری که دور تا دور دنیا سفر می‌کند و همه چیز در آن طبقه‌بندی شده است.

در بخش بهترین بازیگری «ماریو کوتیلا» برای فیلم «دو روز یک شب» ساخته برادران «داردن» بهترین بازیگر زن شد و جایزه بهترین بازیگر مرد نیز به «برندان گلیسون» برای بازی در فیلم «جلجتا» رسید.«اد نورتون»‌برای فیلم «مرد پرنده‌ای» برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد شناخته شد و «تیلدا سوینتون» برای فیلم «جلجتا» بهترین بازیگر نقش مکمل زن نام گرفت.

«خود زندگی»فیلم زندگی‌نامه «راجر ابرت» منتقد صاحب نام و فقید سینمای جهان نیز جایزه بهترین مستند سال را از آن خود کرد و فیلم «لگو» بهترین انیمیشن از نگاه انجمن منتقدین بوستون شد.انجمن فیلم بوستون سال گذشته فیلم «دوازده سال بردگی» ساخته «استیو مک‌کوئین» را به عنوان بهترین فیلم سال معرفی کرد که در نهایت موفق به کسب جایزه اسکار بهترین فیلم نیز شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)
CineModern / سینما مدرن در 11 دسامبر 2014 ساعت 01:47 پاسخ

Ali ali mahshar bud vaghean in film yeki az behtarinas

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //