آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

Wonder Wheel Kate Winslet 760x480 - انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

چند روز تا آغاز جشنواره فیلم نیویورک زمان مانده و فصل جوایز هم نزدیک است پس وودی آلن بیش از این نمی‌تواند فیلم تازه‌اش را از دیده‌ی مخاطبان دور نگه دارد. «واندر ویل» (چرخ و فلک) فیلم تازه‌ی وودی آلن کهنه کار است که بازیگرانی مانند کیت وینسلت و جاستین تیمبرلیک در آن بازی می‌کنند. به تازگی چند عکس تازه علاوه بر خلاصه داستان رسمی فیلم منتشر شده است.

فیلم داستان چهار شخصیتی را روایت می‌کند که زندگی‌شان به گونه‌ای به پارک تفریحی کونی آیلند مرتبط می‌شود. جینی(کیت وینسلت) بازیگر بازنشسته‌ای است که مستخدمی می‌کند. هامپتی (جیم بلوشی) همسر جینی است که اپراتور چرخ و فلک است. میکی(جاستین تیمبرلیک) جوان غریق نجاتی است که رویای نمایشنامه‌نویس شدن دارد و کارولینا(جونو تمپل) دختر هامپتی است که رابطه‌ی خیلی خوبی با او ندارد اما برای قایم شدن از دست گنگسترها در آپارتمان پدرش زندگی می‌کند. ویتوریو استورارو در دومین همکاری پیاپی خود با آلن بعد از «کافه سوسایتی» قصه‌ای از شور و خشونت و خیانت را به تصوویر کشیده که با نمای زیبای دهه پنجاه کونی آیلند در تضاد است.

Wonder Wheel James Belushi 760x480 - انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

Wonder Wheel 2018 760x480 - انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

2018 Wonder Wheel Justin Timberlake 760x480 - انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

Wonder Wheel 760x480 - انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

Wonder Wheel Justin Timberlake 760x480 - انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

Wonder Wheel Juno Temple 2018 760x480 - انتشار تصاویر و جزئیات تازه از فیلم جدید «وودی آلن»

جدیدترین ساخته‌ی وودی آلن به‌عنوان اختتامیه‌ی جشنواره‌ی نیویورک ۲۰۱۷ به نمایش در می‌آید. جشنواره‌ای که معمولا سکوی پرتاب مناسبی برای حضور موثر در فصل جوایز است. سال گذشته، «مهتاب» و «منچستر بای دِ سی» نیز نخستین نمایش خود را در این فستیوال داشتند. گفته می‌شود کیت وینسلت، که برای اولین بار با وودی آلن همکاری می‌کند، از بخت مناسبی برای کسب جایزه برخوردار است و شاید بتواند همچون دایان کیتون، دایان وست و کیت بلانشت برای بازی در فیلمی از این کارگردان ۸۱ ساله نامدار مجسمه طلایی را تصاحب کند. جشنواره فیلم نیویورک از ۲۸ سپتامبر با نمایش فیلم جدید ریچارد لینکلیتر «آخرین پرچم در اهتزاز» کار خود را آغاز می‌کند و اکران فیلم آلن در ۱۵ اکتبر نیز پایان بخش فستیوال امسال خواهد بود.

«واندر ویل» از ۱ دسامبر به صورت گسترده اکران می‌شود. پخش فیلم برعهده آمازون خواهد بود که پشت فیلم‌ لینکلیتر و «شگفت زده» تاد هینس نیز قرار دارد و بدین ترتیب حضور قدرتمندی در جشنواره امسال نیویورک خواهد داشت.

منبع: دنیای تصویر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //