آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

«الیور استون»مستندی را درباره زندگی «ولادیمیر پوتین» می سازد

1415349909940 n 73970 1 - «الیور استون»مستندی را درباره زندگی «ولادیمیر پوتین» می سازد

«الیور استون» کارگردان معروف آمریکایی مستندی را درباره زندگی «ولادیمیر پوتین» رییس‌جمهور روسیه می‌سازد.الیور استون کارگردان اسکاری فیلم‌هایی چون «وال استریت» و «JFK» اخیرا به شهر مسکو سفر کرده و قصد دارد فیلم مستندی را درباره روابط ولادیمیر پوتین، سیاست‌مدار روس، با «فیدل کاسترو»، رهبر سابق کوبا، کارگردانی کند.

او که برای حضور در رویدادی سینمایی به پایتخت روسیه سفر کرده است‌، اوایل هفته پیش دیداری با پوتین داشت. استون در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری «ریا نووستی» روسیه انجام داد، در این‌باره گفت: من با پوتین مصاحبه می‌کنم تا دیدگاه‌هایی را که آمریکایی‌ها نمی‌خواهند بشنوند، نشان دهم. من دوست دارم مستندی درباره او بسازم.

به گزارش حریت دیلی نیوز، این فیلمساز آمریکایی در ادامه گفت: ما در حال حاضر روی فیلمنامه فیلم «ادوارد اسنودن»، کار می‌کنیم. بخش‌هایی از متن فیلم براساس کتاب اسنودن، افشاگر اطلاعات سری آمریکا، به نگارش درخواهد آمد. امیدواریم فیلمبرداری این اثر اوایل سال آینده میلادی آغاز شود‌. حدود یک سال است که روی فیلمنامه کار می‌کنیم و خیلی خوشحالیم که همه چیز روبه‌راه است.

الیور استون، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده ضدجنگ است که به واسطه کارگردانی سری فیلم‌هایی که درباره جنگ ویتنام ساخت به شهرت رسید. او تاکنون دوبار موفق به دریافت جایزه اسکار شده است. «جوخه» (1986)، «متولد چهارم جولای» (1989) و «بهشت و زمین» (1993 ) از آثار او هستند که آن‌ها را سه‌گانه نامیده، هرچند هریک جنبه‌های مختلفی از جنگ را به‌تصویر کشیده است.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//