آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

اعتراضات عمومی نسبت به فیلم جدید تام هنکس در ایتالیا

13931130000138 PhotoA - اعتراضات عمومی نسبت به فیلم جدید تام هنکس در ایتالیا

با اعلام خبر شروع فیلم برداری «دوزخ» تام هنکس در لوکیشن های کشور ایتالیا، اعتراضات عمومی به تولید فیلم در این کشور اروپایی آغاز شده است.

این فیلم که سومین قسمت از مجموعه فیلم «رمز داوینچی» است، در چند شهر بزرگ ایتالیا فیلمبرداری خواهد شد.

تعداد زیادی از گروه ها و انجمن های اجتماعی ایتالیا با محتوای داستان فیلم تازه تام هنکس مخالف هستند و کلیسای کاتولیک هم، بر علیه آن است.

«دوزخ» براساس داستان نوول پرفروش دان براون به همین نام ساخته می شود و کاراکتر دکتر رابرت لانگدن را در محور ماجراهای خود دارد. نقش لانگدن را در این مجموعه فیلم، تام هنکس بازی می کند.

در داستان «دوزخ»، دکتر لانگدن که متخصص رمزگشایی از نوشته ها و نقاشی های قدیمی و باستانی است، راهی ایتالیا می شود تا به رمز گشایی تازه از یک معمای مجهول و مرموز بپردازد. این معما در ارتباط با نوشته کلاسیک «دوزخ» دانته است.

وی در ایتالیا از کمک و یاری دکتر بروکز با بازی فلسیتی جونز برخوردار می شود. عمر سای بازیگر عرب تبار فرانسوی هم در یکی از نقش های مهم فیلم بازی خواهد کرد.

مخالفان فیلمبرداری «دوزخ» در ایتالیا می گویند این فیلم که داستان آن در مخالفت با کلیسای کاتولیک است، نباید در کشوری که واتیکان در آن قرار دارد ساخته شود.

«رمز داوینچی» و «شیاطین و فرشتگان» دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم در سال های 2006 و 2009 به روی پرده سینماها رفتند. کلیسای کاتولیک این فیلم ها را تحریم کرد.

ران هاوارد کارگردان هر دو قسمت قبلی بوده و سومین قسمت آن را هم برای کمپانی یونیورسال کارگردانی خواهد کرد. دو قسمت اول و دوم این اکشن پر رمز و راز، بیش از 700 میلیون دلار در کشورهای مختلف جهان فروش کرده اند.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//