آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
3.5/5 - (2 امتیاز)

اطلاعات تازه‌ای از فیلم “بتمن علیه سوپرمن” و دنیای دی‌سی

Batman BvS - اطلاعات تازه‌ای از فیلم "بتمن علیه سوپرمن" و دنیای دی‌سی

در فاصله ی پنج ماه تا اکران فیلم “بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت” اخبار و اطلاعات بیشتری از این سینمایی مورد انتظار منتشر می شود. از تاسیس یک سایت براساس کمپانی لِکس لوثر تا رکوردزنی در بودجه!

– در کامیک کان نیویورک تبلیغات کمپانی لکس کورپ (متعلق به لکس لوتر) در پنل فیلم بسیار بالا بود که زمینه ای شد برای تاسیس سایت رسمی “لکس‌کورپ/LexCorp.io” توسط برادران وارنر با شعار «بیایید فردایی بهتر بسازیم». گفته می شود با عضویت در این سایت می توانید در آینده اطلاعات جانبی و جالبی رو دریافت کنید.

– زک اسنایدر (کارگردان و مغز متفکر دی‌سی) در آخرین صحبت های خود از سختی های ساخت یک فرانچایز (دنیا) با این تعداد شخصیت عظیم گفته  و نوید این را داده که تریلر جدید فیلم هم به زودی منتشر می شود. با توجه به فاصله زیاد پنج ماهه تا اکران منظور از “به زودی” ممکن است حتی دو سه ماه دیگر هم باشد.

– در راستای شایعات اخیر برای فیلم اختصاصی کاراکتر بتمن تهیه کننده فیلم (چارلز روون) به مجله توتال فیلم گفته است: “بسیار مایلند که بن افلک کارگردانی فیلم رو به عهده بگیره اما برنامه کاری بسیار شلوغ بِن یکی از موانع اصلی انجام این کاره.” خود افلک هم این مسئله رو تایید و از کارگردانی فیلم اختصاصی کاراکتر خودش استقبال کرده است.

batmanvsupermanfightstill - اطلاعات تازه‌ای از فیلم "بتمن علیه سوپرمن" و دنیای دی‌سی

– خبرگزاری LatinoReview در جدیدترین ادعای خود اعلام کرده که فیلم “بتمن علیه سوپرمن” با رقم 410 میلیون دلار دارای بالاترین میزان بودجه ی تاریخ شده است! با توجه به این رقم احتمال داده می شود بودجه هر دو پارت سینمایی لیگ عدالت از 500 میلیون دلار هم تجاوز کند. (این عدد نصف میزان بودجه ای است که کمپانی های مارول و دیزنی برای قسمت سوم انتقام جویان در نظر گرفتند)

– دیوید اِس گویر (نویسنده فیلم و جز اتاق فکر دنیای دی‌سی) نسخه ی اصلی فیلم را به صورت کامل دیده است که میتوانید صحبت ها و واکنش او نسبت به فیلم را مشاهده کنید: اینجا

– در کنار شایعات قبلی درباره فیلم اختصاصی WonderWoman سایت Joblo خبر داده که قرار است شخصیت بتمن هم حضور کوتاهی در این فیلم داشته باشد! به نظر میرسد دی‌سی و وارنر قصد دارند از محبوب ترین کاراکتر خود برای ارتباط بین فیلم ها استفاده کنند که علاوه بر بالابردن فروش، در جذابیت پروژه ها هم تاثیر گذاشته باشد.

منبع: نقد فارسی

3.5/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
3.5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //