آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

مارتین اسکورسیزی مستند دیوید جوهانسون را کارگردانی می کند

Scorsese Johansen 1536x975 1 - مارتین اسکورسیزی مستند دیوید جوهانسون را کارگردانی می کند

«مارتین اسکورسیزی» مستند جدیدی در مورد «دیوید جوهانسون» از گروه پانگ «نیویورک دالز» را کارگردانی خواهد کرد. شوتایم سه‌شنبه ۷ ژوئن اعلام کرد که اسکورسیزی در کنار «دیو تدسکی» که بر روی مستندهای «باب دیلن» و «رولینگ استون» کار کرده این مستند را کارگردانی می‌کند.

مجله‌ی «رولینگ استون» گزارش می‌دهد که این فیلم جدید سال‌های ابتدایی زندگی جوهانسون در استتن آیلند، کوچ او به ایست ویلج نیوروک در نوجوانی در اواخر دهه‌ی ۱۹۶۰ و دوران فعالیتش در گروه «نیویورک دالز» و نیز فعالیت‌های هنری او در دهه‌ی ۱۹۸۰ و سپس همکاری‌اش با گروه «هری اسمیتس» را پوشش می‌دهد.

در این مستند از تصاویر زنده‌ای که اسکورسیزی در «کافه کارلایل» نیویورک ضبط کرده استفاده خواهد شد. اسکورسیزی می‌گوید: «من دیوید جوهانسون را دهه‌هاست که می‌شناسم، و موسیقی او وقتی که برای فیلم « خیابان‌های پایین‌ شهر» به دالز گوش دادم برای من یک الگو شد. موسیقی دیوید هم در آن زمان و هم در حال حاضر انرژی و شور شهر نیویورک را منتقل می‌کند. اغلب اجراهای او را می‌بینم، و در طول سالیان گذشته، عمق الهامات موسیقایی او را درک کرده‌ام.»

اسکورسیزی در ادامه می‌گوید: «وقتی اجرای او را سال گذشته در کافه کارلایل دیدم، می‌دانستم که باید آن را ضبط کنم چرا که دیدن تکامل زندگی و استعداد موسیقی او در آن فضای صمیمانه فوق‌العاده بود. به نظر من، آن اجرا پتانسیل واقعی یک اجرای زنده‌ی موزیکال را نشان داد.»

اسکورسیزی اخیراً فیلم کوتاهی در مورد دوران قرنطینه برای بی‌بی‌سی ساخته است. او خود را برای کارگردانی «قاتلین ماه گل» که به اعتقاد خودش «اولین وسترن» اوست آماده می‌کند. این فیلم پرخرج با بازی «لئوناردو دی‌کاپریو» و «رابرت دنیرو» با همکاری پارامونت و اپل ساخته خواهد شد.

منبع: 30نما

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //