آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

اسکار افتخاری اهداء شد

1415615656105 58 - اسکار افتخاری اهداء شد

مراسم اعطای جوایز اسکار افتخاری آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار در لس‌آنجلس با تجلیل از «هایائو میازاکی»، «ژان کلود کریر» و «مائورین اوهارا» برگزار شد.ششمین مراسم سالانه جوایز هیات رئیسه آکادمی با اعطای جایزه اسکار افتخاری به «هایائو میازاکی» انیماتور و کارگردان صاحب نام ژاپنی، «مائورین اوهارا» بازیگر ایرلندی و «ژان کلود کریر» فیلمنامه‌نویس فرانسوی با حضور چهره‌های سرشناس سینمایی برگزار شد.

«ران هاوارد»، «سیدنی پوآتیه»، «وارت بیتی» و «ریس ویترسپون» از جمله چهره‌های سرشناس حاضر در این مراسم بودند که با اعطای جایزه بشردوستانه «جک هرشولت» به «هری بلافونته» بازیگر و خواننده آمریکایی نیز همراه بود.

در سال‌های گذشته جوایز افتخاری آکادمی در روز برگزاری مراسم اسکار اعطاء می‌شد، اما آکادمی از سال 2009 برای این جوایز یک مراسم جداگانه در نظر گرفت.هیئت رئیسه آکادمی اسکار در شش سال اخیر از چهره‌های سرشناسی چون «فرانسیس فورد کوپولا»، «ژان-لوک گدار»، «لورن باکال»، «اپرا وینفری»، «استیو مارتین»، «آنجلا لنزبری» و «آنجلینا جولی» تقدیر کرده است.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//