استیون اسپیلبرگ و حمایتش از هیلاری کلینتون

هالیوودی ها عزمشان را جزم کرده اند تا هر طور شده یک نماینده دیگر از حزب دموکرات آمریکا را جایگزین باراک اوباما در کاخ سفید کنند و در این میان اسپیلبرگ حمایت علنی خود را اعلام کرده است.

مووی نیوز خبر داد جفری کاتزنبرگ که به حمایت های صریحش از باراک اوباما معروف است، قصد دارد در روز بیستم اکتبر امسال با برگزاری مراسمی حمایتش از هیلاری کلینتون را هم اعلام کند. کلینتون که هنوز برای نامزدی در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری ایالات متحده رسما اعلام آمادگی نکرده، شاید در حال حاضر مهم‌ترین نماینده حزب دموکرات برای جایگزینی باراک اوباما باشد. این مراسم همین یور نخستین برنامه ای است که هالیوودی ها برای حمایت از کلینتون برگزار می کنند. حالا خبر رسیده چهره های مشهور دیگری چون استیون اسپیلبرگ، کارگردان و تهیه کننده سرشناس هالیوودی همراه با آلن هورن، مدیر عامل دیزنی هم در این مراسم شرکت خواهند کرد.

قیمت بلیط های این مراسم که با همکاری اسپیلبرگ، آلن هورن و جفری کاتزنبرگ برگزار می شود تا رقم بیش از سی و دو هزار دلار می رسد. هزینه بلیط فروشی این مراسم صرف هزینه های دموکرات ها می شود.

دوستی کاتزنبرگ و اوباما به حدی زیاد است که توانست رئیس جمهور آمریکا را برای بازدید از کمپانی دریم ورکس قانع کند. در آن بازدید اوباما به شوخی اعلام کرد که دوست دارد پس از پایان یافتن وظایفش در کاخ سفید برای کار به دریم ورکس برود. اسپیلبرگ و هورن هم سابقه حمایت های زیاد از حزب دموکرات و در راس آنها باراک اوباما را در پرونده شان دارند. سال ٢٠١٢ اسپیلبرگ مبلغ ١ میلیارد دلار به دموکرات ها کمک کرده بود و حالا هم می خواهد حمایت تمام قدی از آنها داشته باشد.

منبع: سینماپرس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
عشق فیلم هستی بیا کانال تلگرام ما 😍
//