آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

استوری «ناتالی پورتمن» از شعر «فروغ فرخ‌زاد»

natalie portman ff 1024x727 - استوری «ناتالی پورتمن» از شعر «فروغ فرخ‌زاد»

«ناتالی پورتمن» بازیگر پرافتخار هالیوود که یک کتاب‌خوان حرفه‌ای‌ست شب گذشته یکی از اشعار «فروغ فرخ‌زاد» را به صورت استوری در اینستاگرام منتشر کرد. این تصاویر به نمایشگاه عکس «شیرین نشاط» فیلمساز، نویسنده و عکاس ایرانی است. پورتمن به هوادارانش در اینستاگرام توصیه می‌کند که اگر در لس آنجلس به سر می‌برند از این نمایشگاه دیدن کنند.

natalie portman instagram 1 169x300 - استوری «ناتالی پورتمن» از شعر «فروغ فرخ‌زاد»natalie portman instagram 2 169x300 - استوری «ناتالی پورتمن» از شعر «فروغ فرخ‌زاد»

نشاط در سال ۲۰۰۹ با «زنان بدون مردان» در جشنواره‌ی ونیز برنده‌ی شیر نقره‌ای بهترین کارگردانی شد. این فیلم از رمانی به همین نام نوشته‌ی «شهرنوش پارسی‌پور»‌ اقتباس شده است. آخرین فیلم او «در جستجوی ام کلثوم» در سال ۲۰۱۷ ساخته شده و در جشنواره‌های فیلم ونیز، برلین و تورنتو روی پرده رفته است.

پورتمن اخیراً در «لوسی در آسمان» که اکتبر گذشته اکران شد ظاهر شده و قرار است در قسمت بعدی چندگانه «ثور» نقش ثور زن را برای «تایکا وایتیتی» بازی کند. او اواخر ماه اکتبر اعلام کرد که از شایعه‌ی سرطان سینه‌ی شخصیت «جین فاستر» در «ثور: عشق و آذرخش» استقبال می‌کند. او در مصاحبه با ورایتی گفته بود: «خیلی کم پیش می‌آید که این دست فیلم‌های سرگرم‌کننده به مسائلی مهم‌تر و واقعی‌تر زندگی بپردازند. واقعاً چیزی در این رابطه نمی‌دانم. چیزی نشنیده‌ام، اما مثل شما شایعاتی به گوشم خورده که به نظر هیجان‌انگیز می‌رسد.»

وایتیتی پیش‌تر گفته بود که سرطان جین «بخش بسیار مهمی از کتاب‌ها» را تشکیل می‌دهد و او این داستان را برای نمایش در فیلمش بررسی می‌کند. این فیلمساز گفته بود: «به نظر من خیلی جالب است که او هم با این بیماری و هم چیز دیگری می‌جنگد. شخصاً عاشق این روایت هستم. اما هنوز معلوم نیست که به فیلم راه پیدا می‌کند یا نه.»

پورتمن در «ثور: عشق و آذرخش» به «کریس همسورث» و «تسا تامپسون» می‌پیوندد. دیزنی و مارول تابستان گذشته اعلام کردند که این فیلم را ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ماه ۱۴۰۰) اکران می‌کنند.

منبع: 30نما

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //