آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

استقبال بسیار خوب منتقدان از فیلم Steve Jobs : دورخیز Fassbender برای اسکار ۲۰۱۶

6a0120a5580826970c01b8d115b9de970c 800wi 2zunxnhghzswuw8v5f02kg - استقبال بسیار خوب منتقدان از فیلم Steve Jobs : دورخیز Fassbender برای اسکار ۲۰۱۶

درست همانند روزهایی که استیو جابز مشهور با شیوه خاص خودش با معرفی یک محصول جدید تحسین همگان را برمی‌انگیخت، نمایش فیلم زندگی او نیز موجی از تحسین و تشویق میان نشریات به راه انداخت.

به گزارش سینما مدرن به نقل خبرآنلاین، نمایش زندگی‌نامه «استیو جابز» یکی از بنیان‌گذاران شرکت اپل، نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کرد، تا حدی که آن‌ها مایکل فاسبندر بازیگر نقش اول این فیلم را به عنوان یکی از متحمل‌ترین گزینه‌های دریافت اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد، می‌دانند.

منتقد نشریه ورایتی درباره این فیلم نوشت : «مایکل فاسبندر، دنی بویل کارگردان فیلم و نویسنده فیلم‌نامه آرون سورکین، فیلمی درخشان، هوشمند و درخور شخصیت جابز ساخته‌اند.» او در ادامه با تمجید از بازی فوق‌العاده مایکل فاسبندر او را کاندید اصلی دریافت اسکار دانست.

نشریه هالیوود ریپورتر نیز نظر مثبتی درباره فیلم داشت و این فیلم را یکی از فیلم‌های فصل پاییز دانست که بی‌شک اولویت اول تماشاگران فهیم سینما خواهد بود.

نیویورک‌تایمز نیز در وبلاگ خود از واکنش گرم تماشاگران هنگام نمایش فیلم در جشنواره فیلم تلوراید خبر داد.

استیو وزنیاک یکی دیگر از بنیان‌گذاران اپل نیز گفت که با تماشای فیلم تحت تاثیر قرار گرفته است. او در گفتگو با دِدلاین گفت که هنگام تماشای فیلم احساس می‌کرده که به تماشای استیو جابز واقعی نشسته است.

سایت ایندی‌وایر نیز این فیلم را یکی از مهم‌ترین گزینه‌های اسکار دانست و به تحسین بازی فاسبندر و کیت وینسلت که در این فیلم در نقش جوانا هافمن یکی از مدیران اپل ظاهر شده، پرداخت.

نشریه گاردین نقد پیچیده‌تری از فیلم ارائه کرد و «استیو جابز» را بهترین فیلم بویل طی سالیان اخیر دانست و از درخشش فاسبندر در فیلم نوشت. البته گاردین با تائید نمایش غیراحساسی جابز، انتقاداتی در مورد نحوه ارائه ستایش‌گونه داستان زندگی جابز داشت.

شیکاگو تریبون هم از آن دسته نشریاتی است که نظری شبیه به گاردین داشته و در کنار ستایش فیلم ایراداتی نیز به آن وارد دانسته و برای نمونه بار دراماتیک داستان را کم دانسته است.

این فیلم ۹ اکتبر ۲۰۱۵ کار اکران خود را آغاز خواهد کرد و علاوه بر آن در جشنواره فیلم نیویورک هم به نمایش گذاشته خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //