آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (3 امتیاز)

خالق Better Call Saul: تا مرز استفاده از لنز Lawrence of Arabia پیش رفتیم

Better Call Saul Bagman Bob Odenkirk 1024x683 - خالق Better Call Saul: تا مرز استفاده از لنز Lawrence of Arabia پیش رفتیم

تصاویر عریض از کویر در سریال «برکینگ بد» اغلب با فیلم تاریخی و حماسی «لارنس عربستان» به کارگردانی «دیوید لین» مقایسه می‌شود. بنابراین تعجبی ندارد اگر «وینس گیلیگان» و «پیتر گولد» خالقین «بهتر است با سال تماس بگیرید» به استفاده از لنزی فکر کرده باشند که لین برای فیلمبرداری صحنه‌های کویری به کار برده بود. اپیزود اخیر «بهتر است با سال تماس بگیرید» تحت عنوان «بگمن» (Bagman)، بازگشتی شکوهمند داشت به صحراهای خاطره‌انگیز «برکینگ بد» و تحسین منتقدین را برانگیخت. «سال» با بازی «باب اودنکرک» و «مایک» با بازی «جاناتان بنکس» شخصیت‌های اصلی سریال بخش اعظمی از اپیزود را در صحرا پرسه می‌زنند. گیلیگان به تازگی در مصاحبه با «ورایتی» می‌گوید برای تولید این قسمت تا مرز استفاده از لنزهای «لارنس» پیش‌ رفته است.

گیلیگان می‌گوید: «ما از لنز لانگ استفاده کردیم. سعی داشتیم تا حد ممکن آن را به فیلم «لارنس» شبیه کنیم. به جایی رسیدیم که «پیتر گولد» می‌خواست حتی لنز «لارنس» را قرض بگیرد، چیزی که ظاهراً هنوز وجود دارد و هنوز امکان استفاده از آن باشد. ممکن بود حس خوبی ایجاد کند، اما این این می‌ترسیدم که خرابش کنیم!»

گیلیگان پیش‌تر فاش کرده بود که سکانس‌های صحرا در «بهتر است با سال تماس بگیرید» در همان لوکیشن‌های «برکینگ بد» تصویربرداری می‌شود. این صحرای سرخ‌پوست‌نشین همان لوکیشنی است که «والتر وایت» با بازی «برایان کرانستون» و «جسی پینکمن» با بازی «آرون پل» در اپیزود اول برای اولین بار شیشه تولید می‌کنند.

گیلیگان در مصاحبه‌ی قبلی خود گفته بود: «جایی دورافتاده بود. فکر می‌کردیم که برای بردن تجهیزات و خودروها به دردسر می‌افتیم، اما دست کم وقتی به آنجا می‌رسیدیم با مکانی آرام و زیبا مواجه می‌شدیم. آنجا یک منطقه‌ی سرخ‌پوست‌نشین است.»

فصل پنجم «بهتر است با سال تماس بگیرید» دوشنبه شب‌ها از شبکه‌ی AMC پخش می‌شود.

منبع: 30نما

5/5 - (3 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (3 امتیاز)
سعید در 10 آوریل 2020 ساعت 04:53 پاسخ

اپیزود عالی بود واقعا

    adastani33
    adastani33 در 10 آوریل 2020 ساعت 17:58 پاسخ

    این قسمت خیلی عالی بود من احساس می کردم دارم یک اپیزود منتشر نشده از برکینگ بد می بینم

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //