آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

احتمال هم بازی شدن دوباره ی «رابرت دنیرو» و «جنیفر لاورنس»

1415783198928 0 - احتمال هم بازی شدن دوباره ی «رابرت دنیرو» و «جنیفر لاورنس»

«رابرت دنیرو» در حال مذاکره برای بازی در فیلم زندگی‌نامه «جوی مانگانو» به کارگردانی «دیوید اوراسل» است تا دوباره همبازی «جنیفر لاورنس» شود.«رابرت دنیرو» بازیگر نامدار هالیوودی در سومین همکاری پیاپی با «دیوید اوراسل» در فیلم زندگی‌نامه «جوی مانگانو» مخترع چوب گردگیری معجزه در نقش پدر «جنیفر لاورنس» بازیگر جوان و اسکاری هالیوود ایفای نقش می‌کند.

«دنیرو» پیش از این نیز در فیلم «کتابچه بارقه امید» نیز در کنار «لاورنس» ایفای نقش کرده بود و در دیگر فیلم «اوراسل» با عنوان «اخاذی آمریکایی» نیز نقش بسیار کوتاه و افتخاری داشت.فیلم «جوی مانگانو» که قرار است توسط کمپانی «فاکس 2000» تولید شود‌، زندگی مخترع چوب گردگیری معجزه را روایت می‌کند و نشان می‌دهد که «مانگانو» چگونه از یک مادر تنها به مخترع معروف محصولات خانگی بدل می‌شود.

نگارش فیلمنامه اقتباسی «جوی» بر عهده «آنی موملو»، نویسنده نامزد اسکار است اما به احتمال فراوان «اوراسل» فیلمنامه را به سلیقه خودش بازنویسی می‌کند.«دنیرو» قرار است پس از بازی در فیلم «پدربزرگ کثیف» در ژانویه سال آینده میلادی، در فیلم جدید «اوراسل» مقابل دوربین برود.

«رابرت دنیرو»71 ساله تاکنون در 80 فیلم سینمایی بازی کرده و افتخارات فراوانی به دست آورده است. وی در سال 1981 برای فیلم «گاو خشمگین» بهترین بازیگر مرد جوایز گلدن گلوب شد، در سال 1993 شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز را گرفت، در سال 2000 جایزه یک عمر دستاورد سینمایی سن‌سباستین را گرفت و در سال 2008 جایزه مشارکت چشم‌گیر در صنعت سینما را از کارلووی‌واری دریافت کرد.

منبع: ایسنا

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //