آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

احتمال همکاری «رابرت ردفورد» و «جین فوندا» درفیلم روح ما در شب

13940623000420 photoa - احتمال همکاری «رابرت ردفورد» و «جین فوندا» درفیلم روح ما در شب

«رابرت ردفورد» و «جین فوندا» در حال رایزنی برای بازی در فیلمی اقتباسی تحت عنوان «روح ما در شب» هستند.

مراحل پیش تولید فیلم سینمایی «روح ما در شب» آغاز شده و قرار است «اسکات نئوستادلر» و «مایکل اچ.وبر»، نویسندگان فیلم «گناه ستارگان ما»، به زودی نوشتن فیلمنامه این پروژه سینمایی را براساس رمانی به همین نام نوشته «کنت هاروف» که ماه می گذشته منتشر شد، آغاز کنند.

این دو فیلمنامه‌نویس در دو فیلم «500 روز یا تابستان» و «شهرهای کاغذی» نیز با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

«رابرت ردفورد» و «جین فوندا» هم اکنون در حال رایزنی برای بازی در این فیلم هستند که در صورت توافق نهایی این دو نقش‌های اصلی این فیلم را ایفاء خواهند کرد.

«روح ما در شب» داستان زن و مرد پیری است که در همسایگی هم زندگی می‌کنند و هردو همسران خود را از دست داده‌اند و در خانه بزرگ خود تنها هستند. به مرور یک رابطه دوستی عمیق میان این دو برقرار می‌شود و باعث می‌شود تا آنها خاطرات زندگیشان را برای یکدیگر مرور کنند.

«رابرت ردفورد» و «جین فوندا» که هردو برای نمایش فیلم‌های جدیدشان هم‌اکنون در جشنواره تورنتو به سر می‌برند. «ردفورد» با فیلم «حقیقت» که روز شنبه به نمایش درآمد در جشنواره حضور یافته و «فوندا» نیز با فیلم «جوانی» به این جشنواره آمده است، فیلمی که اولین بار در جشنواره کن رونمایی شد.

منبع: فارس

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //