آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

اتان هاوک در فیلم کمدی رمانتیک «طرح مگی» بازی می کند

اتان هاوک بازیگر ۴۵ ساله سینما، قرارداد بازی در کمدی رومانتیک «طرح مگی» را امضا کرد. این فیلم حال و هوایی مستقل و غیرمتعارف دارد. «طرح مگی» نگاهی انتقادی به فیلم های کمدی رومانتیک هالیوودی با آن پایان های خوش تحمیلی خواهد داشت. ربکا میلر امر کارگردانی این کمدی رومانتیک غیرمتعارف را به عهده دارد. فیلم نامه غیراقتباسی فیلم را، خود او براساس طرح کوتاهی از کارن رینالدی نوشته است.

جولین مور که برای «آلیس بی حرکت» نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شده، نقش مقابل اتان هاوک را در «طرح مگی» بازی می‌کند. سازندگان فیلم خط اصلی قصه آن را فاش نکرده اند و می‌گویند تا زمان نمایش عمومی، نمی خواهند کسی اطلاعی از آن داشته باشد. کلید فیلمبرداری این اثر مستقل تا چند هفته دیگر زده می شود و لوکیشن های مختلف شهر نیویورک، مکان های اصلی فیلم برداری آن خواهند بود. علت انتخاب نیویورک این است که عمده فیلم های کمدی رومانتیک هالیوودی، در این محل فیلم برداری می شوند.

ربکا میلر در باره «طرح مگی» می گوید:« این فیلم نگاهی انتقادی به داستان‌های فیلم های کمدی رومانتیک هالیوودی می اندازد و برای این کار، از یکی از همان داستان های کلیشه ای بهره می گیرد. امیدوارم بتوانیم فیلمی جذاب و تماشایی در این رابطه ارائه دهیم» اتان هاوک طی چند ماه اخیر برای درام غیرمتعارف «پسر بودن» مورد توجه انجمن های منتقدان و مراسم های مختلف جوایز سینمایی قرار گرفته است.

او در حال حاضر، فیلم کمدی درام «ده هزار قدیس» را آماده نمایش عمومی دارد. در این فیلم، او نقش پدر بداخلاقی را بازی می کند که پسر نوجوانش برای زندگی با او، به شهر نیویورک می‌آید.

منبع: فارس

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //