آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (2 امتیاز)

“اتاق” برنده جایزه People’s Choice Award فستیوال تورنتو شد

TIFF 2015 Toronto International Film Festival Show Details Winner List Date Time - "اتاق" برنده جایزه People’s Choice Award فستیوال تورنتو شد

فستیوال فیلم تورنتو با اعلام اینکه فیلم “اتاق” ساخته “لنی آبراهامسون” برنده جایزه People’s Choice Award شده است همه را شگفت زده کرد. این جایزه که عموما پیشرو فصل جوایز است قبلا به فیلمهایی چون “زیبایی آمریکایی” ، “سخنرای پادشاه” و “12 سال بردگی” اختصاص یافته بود.

به گزارش نقد فارسی از ورایتی، فیلم که اقتباسی از رمانی پرفروش به همین نام است،  سفرش را دو هفته پیش از جشنواره Telluride شروع کرد که در آن مشهورترین فیلم فستیوال گردید. “اتاق” را میتوان شاتس نخست اسکار تا به امروز نامید. “بری لارسون” برای نقش اول زن  و “جاکوب ترمبلی ” 8 ساله  نیز میتوانند جزو برنده های احتمالی باشند.

بیشتر نگاه ها به “Spotlight” تام مک کارتی که یک درام پرستاره  بسیار جذاب و سراسر رضایت بخش بود دوخته شده بود. با این وجود فیلم جایزه دوم را ار آن خود کرد.

از جمله فیلمهای  دیگری که زنگ شروع  فصل جوایز را به صدا در آوردند می توان به “توده سیاه”  ، “بروکلین” ، “دختر دانمارکی” و “حقیقت” اشاره کرد که “اتاق” برنده این راند از مسابقات گردید.

منبع: وبسایت نقد فارسی

5/5 - (2 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (2 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //