آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

آیا تام هاردی جیمز باند بعدی است؟

tomhardy jamesbond christophernolan 225177 - آیا تام هاردی جیمز باند بعدی است؟

اینکه چه کسی قرار است 007 بعدی باشد هنوز مشخص نیست، اما نگران نباشید. تام هاردی خود را برای تصاحب این نقش جلو انداخته است. واقعا ایدۀ جالبی است. Daily Beast مصاحبه ای در این باره با تام داشت، زمانی که درمورد بدست گرفتن نقش جمیز باند از وی سوال شد، با فروتنی پاسخ داد: «می دانید، همیشه درمورد نقش ها و شخصیت ها در بین بازیگران و گروه کاریشان صحبتی است که می گوید، اگر درباره ی نقشی صحبت کنی به طور خودکار این نقش به کس دیگری می رسد.»

و هم چنین باز اذعان داشت که « پس من هم حق اینکه عملا حتی کوچترین اشاره ای به این نقش نمایم را ندارم»

خب این صحبت تام فقط یک معنا دارد، قبولی این نقش از پیش. البته چیز دیگری نیز است که جای صحبت دارد، کارگردان ” The Dark Knight”  کریستوفر نولان قرار است بروی صندلی کارگردانی بنشیند. در نظر بگیرید که اگر او کارگردانی این فیلم را برعهده بگیرد چقدر جالب می شود. تام نیز گفته است: «من به این فکر می کنم که فرانچیز دیگری چه زمانی ساخته خواهد شد که شخصی هم چون کریستوفر نولان آن را بسازد، او هیچ گاه یک فیلم کلیشه نمی سازد، بلکه اینقدر قدرت دارد که شخصیت های جدیدی برای بازی می آورد و چیزهای جدیدی را خلق می کند.»

همانطور که تام هاردی تصمیم دارد در نقش 007 جدید باشد، کریستوفر نولان نیز دیدگاهی این چنینی نسبت به فیلم های باند دارد، ما نیز خود را برای اینکه این دو نفر را در کنار یکدیگر ببینیم، آماده می کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //