آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن

آقای کوئنتین تارانتینو بهترین فیلم سال را انتخاب کرد

df3d32af49adc5f63e236ebdb2638bef M - آقای کوئنتین تارانتینو بهترین فیلم سال را انتخاب کرد

«مکس دیوانه: جاده خشم» فیلم محبوب کوئنتین تارانتینو در سال 2015 است.
کارگردان هشت نفرت‌انگیز در ابتدا با این ایده که تام هاردی برای ایفای نقش مکس دیوانه جایگزین مل گیبسون شود موافق نبود و نمی‌توانست بپذیرد که این فیلم به عنوان بهترین فیلم سال انتخاب شده است، اما او حالا معتقد است که انتخاب این بازیگر ایده “بسیار خوبی” بوده و حتی این فیلم را سه بار تماشا کرده است.

او در گفتگویی با Cinemablend گفته است: «به عقیده من مکس دیوانه: جاده خشم بهترین فیلم سال است. یک نسخه 35 میلیمتری از این فیلم تهیه کردم و در خانه‌ام سه بار آن را تماشا کردم. البته، در ابتدا، زمانیکه این فیلم را تهیه کردم، تا مدتی دلم نمی‌خواست تماشایش کنم. با خودم می‌گفتم “مکس دیوانه بدون مل گیبسون؟ فراموشش کن!” در دنیایی که مل گیبسون وجود دارد چطور می‌توانی تام هاردی را انتخاب کنی؟ بعد، فیلم را دیدم و باید بگم محشر بود و بازی تام هاردی هم خیلی خوب بود. باید اعتراف کنم که خیلی خوب بود.»

تارانتینو 52 ساله که آثاری چون پالپ فیکشن (Pulp Fiction)، سگ‌های انباری (Reservoir Dogs) و جانگوی آزاد شده (Django Unchained) را در کارنامه کاری‌اش دارد، روز دوشنبه در بلوار شهرت هالیوود ستاره‌دار شد.

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
اینستاگرام ما تلگرام ما
//