آموزش زبان انگلیسی آنلاین فرالن
5/5 - (1 امتیاز)

آغاز فروش برخی از اشیا خاطره انگیز فیلم های هالیوودی

شماری از اقلام خاطره انگیز فیلم های هالیوودی در یک حراجی حضوری و آنلاین برای فروش عرضه می شود.

متخصصان اشیای خاطره‌انگیز تاریخ هالیوود اقلام خاصی را در حراجی ویژه‌شان که بین روزهای هفدهم تا بیستم ماه اکتبر برگزار می‌شود به فروش خواهند رساند.

از این اقلام می‌توان به تاج رابرت باراتیون در فصل اول سریال «بازی تاج و تخت» به قیمت تخمینی ۱۵ هزار دلار، عصای دستی گاندالف در فیلم‌های سه‌گانه «ارباب حلقه‌ها» به قیمت ۲۵ هزار دلار و کت لئوناردو دی‌کاپریو که هنگام ایستادن روی عرشه کشتی تایتانیک پوشیده بود به قیمتی بین ۵۰ تا ۷۰ هزار دلار اشاره کرد.

جوزف مادالینا رییس و مدیر بخش پروفایل‌های تاریخ هالیوود گفت: چه چیزی از ژاکت شناخته‌شده جک در فیلم تایتانیک برای فروش به یاد ماندنی‌تر خواهد بود؟

اقلام دیگری که برای فروش موجود هستند نیز شامل این‌ها می‌شوند: لباس‌های زندانی که استیو مک‌کویین در فیلم «فرار بزرگ» پوشیده بود به قیمت ۱۲ هزار دلار، یک ماسک «رنجر تنها» از مجموعه کلیتون مور به قیمت ۳۰ هزار دلار و یک نشان پلیس «پلیس هاوایی» که توسط جک لورد مورد استفاده قرار گرفته بود به قیمت ۱۵۰۰ دلار. همچنین در این حراجی لباس‌هایی که توسط گریس کلی، جینجز راجرز و مرلین مونرو پوشیده شده بودند نیز به ترتیب به قیمت‌های ۲۰ هزار دلار، ۴ هزار دلار و ۴۰ هزار دلار به فروش خواهند رسید.

این حراجی همچنین برای اولین بار از زمان مرگ رابین ویلیامز که یازدهم آگوست به وقوع پیوست، بعضی از اقلام مربوط به او از جمله لباس فضایی‌اش را به قیمت ۱۵ هزار دلار و همچنین تخم‌مرغی که با آن در نمایش تلویزیونی دهه ۱۹۷۰ «مورک و میندی» اجرا می‌کرد را به قیمت ۴ هزار دلار برای فروش عرضه می کند. از اشیای موجود دیگر که به رابین ویلیامز مربوط می‌شود همچنین می‌توان به صفحه نمایشی که در بازی جومانجی فیلم سال ۱۹۹۵ استفاده شده بود به قیمت ۳۰ هزار دلار اشاره کرد.

از اقلام جالب موجود دیگر نیز می‌توان به فیلمنامه «۲۵۰ سفر به فضا: نسل آینده» از مجموعه‌های شخصی جاناتان فریکس که نقش فرمانده ویلیام تی رایکر را بازی کرده بود اشاره کرد که به قیمت تخمینی ۶ هزار دلار به فروش خواهد رسید.

این حراجی از روز هفدهم ماه اکتبر در دفتر پروفایل واقع در کالاباساس و همچنین به صورت آنلاین آغاز می‌شود و تا سه روز بعد ادامه خواهد داشت.

منبع:مهر

5/5 - (1 امتیاز)
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سینما مدرن باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
5/5 - (1 امتیاز)

اینستاگرام ما تلگرام ما
// //